Horsсh - Полетехіка

Horsсh - Полетехіка

Вся техніка Хорш від Полетехніка

Компанія HORSCH Maschinen GmbH та група компаній Полетехніка за досить довгий період співпраці стали перевіреними партнерами, та визнаними лідерами в агросфері України.
Підтвердженням цього є високий технологічний рівень пропонованого нами українським аграріям продукту. Всю техніку Хорш, яку ми представляємо, було успішно протестовано на власних полях групи компаній Полетехніка. Багато інновацій та покращень було зроблено з урахуванням рекомендацій та побажань сотень наших клієнтів по всій Україні. Таким чином успіх сільськогосподарської техніки Horsch в Україні є плодом співпраці, та тісного спілкування з самими аграріями.

Якщо казати про історію самої компанії Хорш, то треба відмітити, що з моменту заснування компанії у 1984 році, вона постійно стрімко зростає та розвивається, і
сьогодні є одним з лідерів у галузі. На питання чому Хорш є успішним відповідає сам Міхаель Хорш:
«Це дуже просто. Я до сих пір є фермером. І мій брат, і я багато часу проводимо на власному сільгосппідприємстві, звідти наше коріння. Наші предки, прадід, дід, батько, все життя займалися сільським господарством, і все моє життя, всі мої думки зайняті питанням створення найбільш ефективних знарядь для роботи на землі»

Horsch представляє свою продукцію по всьому світу, але кожен ринок розглядається компанією індивідуально, з урахуванням кліматичних особливостей та технологій. Тому у портфоліо компанії налічується близько 120 прототипів сільськогосподарської техніки.

хорш украина

Horsch - сільськогосподарська техніка в Україні

Постійний пошук та відкриття нових ринків на різних континентах, інвестування прибутків у розвиток та вдосконалення виробництва дозволяє задовольнити попит кінцевого споживача, особливо в Україні, де до техніки пред'являють дуже високі вимоги.

почвообрабатывающая техника хорш
 

Ґрунтообробна техніка Хорш

Основною продукцією, представленою Хорш в Україні, є різноманітна автоматизована техніка для сільського господарства:
- дискові борони;
- культиватори;
- комбіновані глибокорозпушувачі;
- сівалки точного висіву;
- зернові дискові посівні комплекси;
- машини для смугової обробки;
- обприскувачі самохідні та причіпні
- бункер-накопичувач.
• Штат співробітників, що постійно розширюється, їх кількість досягнула 1600 чоловік.
Компанія Хорш є постійним учасником міжнародних виставок сільгосптехніки, таких як Agritehnika. У цьому році Horsch презентував більш ніж 20 одиниць ґрунтообробної техніки. Серед яких було багато новинок які привернули до себе особливу увагу, наприклад просапний культиватор Хорш Трансформер.
horsch техника опрыскиватель хорш

Ціни на техніку Horsch можна легко дізнатися у нас на сайті

Ми пропонуємо вигідні умови купівлі техніки Хорш за програмами – Кредиту – Лізингу – Trade-in, і вигідні процентні ставки від провідних банків України.
Більш детально ознайомитися з продукцією Ви можете, просто зателефонувавши на гарячу лінію:
098-931-31-31;
066-931-31-31
Або ставте свої запитання до нашого онлайн консультанта на сайті.

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА працює для Вас!


Знаряддя для обробки ґрунту

Обприскувачі причіпні

Обприскувачі самохідні

Сівалки точного висіву