Про компанію

 

Наша місія: Світові технології для рідної землі!

 

     

 

Принципи роботи компанії Полетехніка:

 

  • Клієнтоорієнтованість. Основна робота компанії націлена на те, щоб аграрії могли отримувати товари та послуги найвищої якості.

 

  • Професіоналізм. Вміємо слухати, розуміти та виявляти потреби своїх клієнтів, пропонуючи їм найкращі рішення.

 

  • Комплексність. Пропонуємо повний комплекс рішень та послуг для задоволення будь-яких побажань і потреб аграріїв в господарській діяльності.

 

  • Інноваційність. Пропонує провідні та іноваційні світові рішення, перевірені на власному досвіді.

 

  • Надійність. Компанія Полетехніка є надійним партнером в бізнесі, будуючи довготривалі та міцні відносини з нашими клієнтами. Добре налагоджена організація роботи та високий технологічний рівень бізнес процесів дозволяє виконувати свої зобов’язання точно і вчасно.

 

  • Відповідальність. Розуміємо відповідальність за реалізовані товари та послуги, оперативно реагуємо на відгуки та побажання аграріїв та використовуємо іх в процесі безперервного вдосконалення нашої роботи.

 

 

Напрямки діяльності:

 

- ПРОДАЄМО перевірену на власному досвіді сільськогосподарську техніку від світових виробників.

 

- ПРОПОНУЄМО консультаційну підтримку від експертів-практиків у питаннях агротехнологій: посівний матеріал, засоби захисту рослин та добрива.

 

- ПІДБИРАЄМО системи точного землеробства під Ваш парк техніки та впроваджуємо програмне забезпечення по контролю та моніторингу.

 

- НАДАЄМО повне післяпродажне супроводження, гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки.

 

- ВПРОВАДЖУЄМО фінансування за оптимальною для клієнта схемою.

 

- ОРГАНІЗОВУЄМО навчанняпо техніці та технологіям від наших провідних фахівців.

 

- ЗДІЙСНЮЄМО власне виробництво спецодягу та аксесуарів під замовлення з розробкою індивідуального дизайну.

 

 

 

Історія компанії:

 

Як же створювалась компанія Полетехніка? Багатий досвід вирощування сільськогосподарських культур на своєму господарстві ТОВ «Батьківщина» зародив ідею створення технології оптимального землеробства з долученням  провідних компаній-виробників техніки та агросервісу у світі, а своїми досягненнями компанія почала ділитися з іншими аграріями для підтримки  культури землеробства і процвітання нашої України. «Маємо досвід, примножуємо, ділимося!», - під таким гаслом з маленької ідеї в думках великих людей 22 травня 2006 року народилася компанія Полетехніка, яка стала Лідером галузі в Україні!

 

В 2008 році відбувається створення компанії ТОВ «Полетехніка-Сервіс». До цього часу компанія стала офіційним дилером в Україні таких брендів, як New Holland, Case, Berthoud, Trimble, Kinze та інших. Стартують продажі посівного матеріалу Limagrain.

Важливим акцентом роботи компанії стає орієнтація на розвиток. З кожним роком оновлюється лінійка брендів як техніки, так і посівного матеріалу. Головним критерієм вибору стає максимальна відповідність продукції потребам українських сільгоспвиробників.

 

2009 компанія отримала офіційне дилерство техніки Horsch та Zaffrani.

 

2010 отримала відзнаки «Zaffrani – продавець року №1 у світі».

 

2011 в асортимент компанії додалася техніка Kverneland та Capello.

 

2012 компанія Полетехніка стала офіційним представником продукції  Syngenta.

 

2013 компанія стала ключовим гравцем сільськогосподарського ринку країни. Отримання відзнаки «Імпортер року» та нагороди New Holland «Кращий продавець тракторів 300+к.с.».

 

2014 отримання відзнаки «Імпортер року».

 

2015 відкриття Харківського офісу. Отримання офіційного дилерства BASF.

 

2016 отримання відзнаки від компанії Manitou «Дилер року №1».

 

2017 відкриття Миколаївського офісу, який забезпечує якісну роботу з продажів та сервісу на території Південної  України. Отримання ексклюзивного дилерства на території України Merlo.

 

2018 отримання дилерства Stoll, Salford. Отримання відзнаки «Імпортер року».  Відкриття Київського офісу (с.Сошників).

 

2019 Отримання дилерства Stara, розширення асортименту самохідних обприскувачів New Holland. Отримання офіційного дилерства та входження  в 10-ку найбільших дилерів Monsanto в Україні. Отримання відзнаки «Імпортер року». Здійснено інвестиції в розвиток нового напрямку – будівництво 3-х сонячних електростанцій, загальною потужністю 36,6 мВт.

 

2020 відкриття Полтавського офісу, завдяки чому клієнтам надаються ще якісніші послуги з продажів та сервісу на території Центральної України.

 

2021 сьогодні Полетехніка - компанія №1 з продажу сільськогосподарської техніки, ЗЗР, посівного матеріалу, добрив, запасних частин, послуг якісного і швидкого сервісу. Великий виробник сільськогосподарської продукції (вирощування і реалізація зернових технічних культур), 40000 га землі в Запорізькій, Київських областях. Один з найбільших експортерів сільськогосподарської продукції в країни ЄС, Північної Африки, Близького Сходу. Компанія вивчає, випробовує і впроваджує в умовах нашої країни кращі світові розробки у сфері сільського господарства. Сприяє розвитку аграрного сектору країни, підвищує показники врожайності, і таким чином, забезпечує продовольством світову спільноту. 

 

 

 

Наші переваги:

 

Вивчаємо, випробовуємо і впроваджуємо в українських умовах кращі світові розробки у сфері сільського господарства. 

 

Сприяємо розвитку аграрного сектора нашої країни, підвищуючи показники врожайності і таким чином забезпечуючи продовольством світове співтовариство. Компанія отримує щорічно нагороди “Лідер галузі”, які підтверджують високі позиції на ринку.

 

Комплексність в підході до надання рішень аграріям. Працюючи з нами Ви отримуєте повний спектр послуг: від придбання насіння та ззр до купівлі передової техніки, яку ми допомагаємо обслуговувати  та надаємо фінансовий супровід. Наша сила - це професіоналізм, висока компетентність, досвід та знання. Ми - єдина команда, яка впевнена, що нездійсненних завдань немає. Наші якісні послуги - запорука ефективного розвитку бізнесу наших партнерів! Головна нагорода за наші зусилля – це результати роботи наших клієнтів.

 

Техніка та технології протестовані та повністю адаптовані до умов України. Наші пропозиції найоптимальніші серед присутніх на ринку. Ми не пропонуємо весь модельний ряд техніки або посівного матеріалу від виробника, з яким працюємо, а вибираємо тільки ті позиції, які відповідають нашим вимогам і вимогам наших клієнтів. Замовляємо на виробництві техніку не в базовій комплектації, а комплектуємо на заводах, вкрай необхідними, на наш погляд, функціями.

 

Сервісне обслуговування та забезпечення запасними частинами в режимі 24/7. Ми завжди поруч з клієнтом, і швидко реагуємо на його запити. Маємо сервісні центри із найбільшим складом запасних частин в Україні та сервісних інженерів в усіх куточках країни. Де є наша техніка – там є і сервіс.

 

Навчання від провідних фахівців. Компанія щорічно проводить навчання для операторів техніки від господарств по основним напрямкам, готуючи їх до нового сезону. Після навчання тестуємо та надаємо сертифікати. Проводимо вебінари з долученням представників заводів-виробників, організовуємо поїздки на завод. Все це  допомагає розширити вміння та знання людей, які працюють на техніці в полях, та знизити ймовірність виходу техніки з ладу через людський фактор.

 

Аграрії мають змогу замовити демо техніки та переконатися у правильності свого вибору. 

 

Своїм клієнтам ми надаємо програмне забезпечення, яке дозволяє їм контролювати технічний стан техніки в онлайн режимі, а нам, як компанії, швидко реагувати у випадках несправності техніки в полі. А також завчасно планувати технічне обслуговування парку Вашої техніки нашими сервісними інженерами.