Сівалки точного висіву

Сівалки точного висіву Horsch фото

 

Чому варто вибрати сівалки бренду Horsch? Перевага та функціонал

 

Якщо коротко та влучно говорити про сівалки точного висіву Horsch Maestro, то на сьогодні – це найбільший та єдиний виробник сівалок в світі, який приділяє особливу увагу саме якісній заробці посівного матеріалу зі створенням найкращих умов для проростання кожної насінини в будь-яких польових умовах (будь-яка технологія, будь-яка структура ґрунту, відсутність чи наявність пожнивних залишків на полі).

Все це можливо завдяки ексклюзивним революційним інноваційним рішенням:

 • система AutoForc

 • різноманітний набір прикочуючих та копіюючих коліс під будь-які умови

 • точне внесення сухих та рідких мінеральних добрив

 • наявність інтегрованої телематичної системи Horsch Connect

 • готовність роботи з будь-якими рішеннями точного землеробства (робота з диференційованими нормами, посекційне відключення, ContourFarming)

Це незначний перелік можливостей сівалок, кожна з яких допомагає збільшити врожайність. Інформацію про всі можливості сівалок можливо дізнатись у представників компанії ПОЛЕТЕХНІКА.

Особливу увагу звертаємо на висів ріпака: Maestro - це ідеальна машина для точного посіву даної культури. З комплектом очисників пожнивних залишків. Посів можливий безпосередньо в стерню без попередніх обробок, що дає змогу отримати сходи, навіть в умовах недостатньої зволоженості.

 

Сівалки точного висіву Horsch фото

 

Моделі сівалок точного висіву та їх характеристики

 

А тепер декілька слів про унікальні особливості кожної моделі ряду Maestro.

 

8 DV

Унікальний та єдиний в своєму класі посівний комплекс, який дозволяє висівати як просапні так і зернові культури з найвищою якістю посіву.

 • 8-ми рядкова сівалка точного висіву з міжряддям 70 см та всіма вищевикладеними перевагами модельного ряду Maestro

 • 4, 5 та 6-ти метрова зернова висіваюча шина для суцільного посіву культур з усіма перевагами найвідомішої в Україні зернової сівалки Pronto NT. Можливе міжряддя 20 або 15 см

 • центральний бункер об’ємом 3500л

 • робоча швидкість: до 12 км/год. (просапна шина), до 20 км/год. (зернова шина)

 • необхідне тягове зусилля від 110 к.с. Можлива робота з вітчизняними тракторами (привід гідравліки від ВВП трактора)

Рекомендуємо цю модель практично для будь-якого господарства: для невеликих – одна універсальна сівалка для посіву всіх культур (один трактор та один механізатор), для великих господарств – універсальна сівалка для посіву віддалених підрозділів чи невеликих полів (яка сіє з невеликими тракторами, які в цей час не працюють).

Фішка моделі – змінні висіваючі шини (просапна/зернова) та можливість роботи з малопотужними тракторами (в тому числі вітчизняного виробництва).

 

12 CV(CX)

Універсальна сівалка точного висіву для просапних культур, який дозволяє точно висівати культури з міжряддям від 38 см до 70 см

 • 12-ти рядкова сівалка точного висіву з міжряддям 38-50 см чи 8-ми рядкова сівалка з міжряддям 70 см (зміна міжряддя можлива в умовах господарства за лічені години)

 • центральний бункер об’ємом 3800л (3000 л добрива/800 л насіння)

 • робоча швидкість: до 12 км/год (модель CV), до 15 км/год (модель CX)

 • необхідне тягове зусилля від 140 к.с. (привід гідравліки від ВВП трактора)

Рекомендуємо цю модель для господарств, які мають в сівозміні соняшник, ріпак, сою, кукурудзу та будь-які інші культури, які необхідно висівати точним висівом.

Фішка моделі – змінне міжряддя від 38 до 70 см в умовах господарства за лічені години, висів будь яких культур за всіма технологіями та можливість роботи з малопотужними тракторами

 

12/18 SV(SX) та 16/24.50 SV(SX)

24 SV(SX) та 36 SV

Універсальні сівалки для просапних культур (зміна міжряддя неможлива).

 • 12-ти або 18-ти рядкова сівалка точного висіву з фіксованим міжряддям 70 см (12SV/SX) чи 50 см (18SV/SX)

 • 16-ти або 24-х рядкова сівалка точного висіву з фіксованим міжряддям 70 см (16SV/SX) чи 50 см (24SV)

 • центральний бункер об’ємом 8000 л (6000 л добрива/2000 л насіння)

 • 24-х або 36-ти рядкова сівалка точного висіву з фіксованим міжряддям 70 см (24SV/SX) чи 50 см (36SV)

 • центральний бункер об’ємом 9000 л (7000 л добрива/2000 л насіння)

 • робоча швидкість: до 12 км/год (модель SV), до 15 км/год (модель SX)

 • необхідне тягове зусилля: від 200 до 360 к.с.

Рекомендуємо ці моделі для господарств від 2000 га (в залежності від структури посівних площ та особливості технології). Ідеально підходять для висіву соняшника, кукурудзи, ріпака, сої  та будь-які інших культур, які необхідно висівати точним висівом.

Фішка моделей – значний добовий виробіток за рахунок великого центрального бункера та високої надійності всіх комплектуючих.


 

Ціни на сівалки точного висіву та від чого вони залежать

 

Вартість сівалки більшою мірою залежатиме від комплектації та завдань, які може виконувати сівалка (технологія посіву, наявність пожнивних залишків культур на полі, культури, що висіваються). Таким чином, клієнт може знайти для себе сівалку за порівняно бюджетною вартістю та машину преміум класу з усіма можливими опціями та комплектуючими (у такому разі це буде просто машина для посіву, яка виконає будь-які побажання власника).

 

Де купити сівалки в Україні? Переваги купівлі в компанії ПОЛЕТЕХНІКА

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА є найбільшим дилером Horsch у світі. Усі агрегати, які ми пропонуємо нашим клієнтам, спочатку проходять випробування з максимальними навантаженнями протягом щонайменше двох років у наших господарствах на території України. Крім того, більшість сівалок створені за нашими запитами та з урахуванням особливостей роботи в умовах саме наших ґрунтів, людей, навантажень та технологій. Практично всі моделі – це фактично унікальні розробки для України за спеціальними замовленнями. Такий підхід до постачання техніки дозволяє нашій компанії запропонувати клієнту необхідну саме йому (з огляду на особливості його господарства) комплектацію. Наші сервісні інженери проведуть максимально якісне обслуговування та налаштування техніки.

 

 


Товари