Cезонна підготовка Horsch Maestro

  • Cезонна підготовка Horsch Maestro

 

Наразі пропашні сівалки Horsch Maestro закінчили польові роботи та є вікно до квітня наступного року для підготовки техніки до наступних польових робіт. Не зайвим нагадати, що кліматичні умови в Україні вимагають працювати посівною технікою в вузьких вікнах та з високою інтенсивністю. До того ж від року в рік терміни зміщуються. Саме тому ми пропонуємо використати можливість, та підготувати Вашу посівну техніку як змога раніше до наступного сезону.

З чого почнемо?

Вузли, що є з зношуваними деталями та потребують найбільшої уваги:

 

1. Висіваючі секції

 

Для якісного висіву потрібно перевірити знос висіваючих дисків. В передній частині дисків має бути невеликий натяг дисків відносно один одного. Позиція 20 на кресленні. Крім того, потрібно перевірити зазор підшипників та легкість обертання диску. При ускладненні обертання підшипник вимагає заміни. Диски та підшипники відрізняються в залежності від року виробництва тому артикул потрібно визначити за серійним номером машини.

Ще одна деталь – чистики дисків. Потрібна перевірка зазорів (їх знос) та міцність кріплення.

Менш зношувані, але дуже важливі деталі для якісної роботи колеса стабілізації глибини висіву та прикочуючі ролики. Перевіряємо знос шин та зазори підшипників/легкість ходу.

 

2. Очищувальні зірочки

На більшості машин встановлено очищувальні зірочки ряду. Регламент перевірки схожий до регламенту перевіркипри кочуючих роликів. Прошу зауважити, що за потреби можливо дообладнання Вашої машини зазначеною опцією.

 

3. Пневматична система

Cезонна підготовка Horsch Maestro

Сам принцип пневматичного висіву дуже залежний від герметичності як контуру низького тиску, так і високого, по якому відбувається подача та розподілення посівного матеріалу та добрив. Регламентному огляду підлягають ущільнення кришок бункеру, ущільнень контуру низького тиску. Найслабша ланка це гофри або пневматичні рукави. Найбільше підлягають навантаженню місця тертя, здавлювання чи приєднання рукавів. При появі тріщин вони підлягають заміні.

 

4. Мастило в гідросистемі.

При комплектації машини приводом гідравліки від карданного валу, потрібно звернути увагу, що за регламентом виробника підлягає заміні мастило замкнутого контуру сівалки та гідравлічний фільтр.

 

5. Дозатори добрив та посівного матеріалу

Обов’язковою є перевірка стану та ступеню зносу катушки дозуючого апарату на бункерах, особливо на дозаторі добрив. Навіть при нормальному стані, ячейки дозуючої катушки можуть бути забруднені старими добривами. Також важливо перевірити герметичність ущільнень валу дозатора. Потрібно перевірити стан та легкість ходу електродвигуна дозатора.

 

6. Вакуумний висіваючий апарат

 

Перевірці підлягають:

 

- Стан, надійність кріплення та герметичність висіваючої трубки

- Датчики контролю висіву

- Стан та знос висіваючих дисків, скидачів та решти елементів апарату

 

 

Але все це не має сенсу. Для сезонної підготовки потрібно лише зв’язатися з вашим менеджером з продажу запасних частин. Він особисто проконсультує вас, допоможе з дефектуванням або організує безоплатне дефектування нашою сервісною службою, бо саме така акційна пропозиція діє до кінця поточного року. Крім того, Ви можете розраховувати на найнижчу цінову пропозицію, з урахуванням потрібних термінів постачання та асортименту оригінальних запасних частин та аналогів від провідних світових виробників.