Комбайни

  Купити зернозбиральний комбайн New Holland - фото

 

Що таке зернозбиральний комбайн? Які функції він виконує?

 

Зернозбиральний комбайн –  це одна з найважливіших машин для сільського господарства. З його допомогою вирішується безліч завдань: зрізання колосків, подача до молотильного апарату, обмолот зерна, відділення зерен від стебел, механічне вивантаження.

До сучасних спецмашин пред'являються дуже високі вимоги. Вони повинні бути продуктивними, економічними та при цьому забезпечувати максимальний збір врожаю з мінімальними втратами.

Коли перед нами постає завдання купити комбайн - виникає купа питань. Хочеться купити імпортний комбайн, але не вистачає коштів, як купити комбайн, в лізинг або в кредит? Купити новий комбайн або з напрацюванням? А якщо з напрацюванням, то де потім купити запчастини для комбайна? Цих питань багато, і ми легко знайдемо відповіді на них разом.

Якщо Вам потрібен новий високоякісний зернозбиральний комбайн, слід обирати з модельного ряду бренду New Holland. Цей бренд пропонує комбайни з одними з найвищих показників продуктивності у світі. Найбільш популярні моделі представлені на цій сторінці. Ви можете купити комбайн в Україні на вигідних умовах саме тут.

 

Переваги зернозбиральних комбайнів від New Holland

 

Зернові комбайни New Holland - це передова спецтехніка, яка оснащена безліччю сучасних систем контролю та автоматизації. До їх безперечних достоїнств можна віднести:

• високу продуктивність

• економічну витрату палива

• екологічність

• можливість установки різного навісного устаткування

• надійність

• роботу в будь-яких погодних умовах

Інженери намагалися максимально автоматизувати процес, а також довести показники продуктивності і якості роботи до максимуму за допомогою різноманітних систем: Lateral float, Smart Sieve, Multi-Tresh, Opti-Tresh, Opti-Fan, Smart Steer та ін.

 

Яку модель комбайна купити?

 

Модельний ряд New Holland включає в себе як маленькі комбайни для невеликих господарств, так і більш потужні для обробки великих площ.

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА представляє найбільш затребувані моделі:

Серія TC включає в себе невеликі 4-х і 5-ти клавішні комбайни, для невеликих площ, для різних культур, а також ці машини можуть допомагати в збиранні врожаю більш потужним комбайнам.

Серія CX включає в себе середні за величиною і потужністю 6-ти й 8-ми клавішні комбайни, які привабливі тим, що однаково ефективно збирають різні культури при будь-якій погоді. Вони відмінно агрегатуються з різними жниварками, справляються з тюкуванням соломи, її укладанням, подрібненням та розкиданням її по полю, а також мають високопродуктивні системи обмолоту та очищення зерна.

Серія CR включає в себе потужні роторні комбайни з найбільшими показниками продуктивності, а також унікальними можливостями і технологіями, які забезпечать швидку і ефективну обробку поля. Рекомендуються для збирання культур з високою врожайністю.

 

Кращі ціни на техніку

 

Всі моделі комбайнів можуть оснащуватися різними додатковими опціями, від яких буде залежати остаточна вартість. Ви можете підібрати модель і її функціонал враховуючи вимоги своїх полів і під ті культури, які Ви вирощуєте, не переплачуючи за зайве.

 

Доступні умови придбання

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА пропонує не тільки великий вибір найсучасніших зернозбиральних машин, але й вигідні умови покупки.

Ви можете:

• купити комбайн в кредит через українські або зарубіжні банки

• купити зернозбиральний комбайн в лізинг (за індивідуальною програмою)

• взяти участь в програмі Trade in (обміняти стару машину на нову)

 

Сервіс, обслуговування, ремонт та запчастини до комбайнів 

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА пропонує сервісне обслуговування в будь-якій точці України. У нашому штаті тільки кращі фахівці. Ми будемо раді допомогти в налаштуванні та ремонті, якщо це буде потрібно, а також Ви без проблем зможете купити запчастини на комбайн. Новий комбайн буде працювати швидко, з мінімальними втратами врожаю, забезпечуючи більший дохід вашому господарству, а компанія ПОЛЕТЕХНІКА  надасть повний сервісний супровід протягом усього терміну служби техніки.

 

Як купити новий зернозбиральний комбайн в Україні?

 

Ви можете зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів гарячої лінії або залишити заявку на сайті.

 

 


Товари