Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
  • Комбайн New Holland TC 5.90
    Комбайн New Holland TC 5.90 Комбайн New Holland TC 5.90 Комбайн New Holland TC 5.90 Комбайн New Holland TC 5.90
Новинка

Комбайн New Holland TC 5.90

0.00 грн.

NEW HOLLAND TC5.90 - Найкраще поєднання надійності і якості!

Характеристики
Барабан ширина діаметр: 1300/606 мм Ємність паливного бака: 400 л Загальна площа очистки: 4,32 м2
Об'єм двигуна: NEF 6,7 L turbo Самовирівнююча решітний стан: max 25 ° Швидкість вивантаження: 72 літр / сек
Ширина жатки: до 6,7 м
  • Виробник: New Holland
  • Код товару: New Holland TC 5.90
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

«Врожай не в полі, а в коморі» - говорить народна мудрість. Основне завдання кожного хлібороба, який виростив урожай - зібрати його в максимально короткі терміни, без простоїв і поломок, з мінімальною витратою палива і з найменшими втратами. Всім цим вимогам відповідає комбайн New Holland ТС5.90. Комбайн потужний і в той же час економічний, дуже надійний і в той же час простий в експлуатації та обслуговуванні, не переобтяжений електронікою і з бездоганною якістю обмолоту. І при всіх цих якостях у нього ще одна важлива особливість - приваблива ціна.

Максимально проста конструкція з мінімальною кількістю електроніки, при цьому кращий у класі набір функцій. Сучасна, оснащена всім необхідним кабіна з кутом огляду 191 градус. Оптимально розташовані важілі управління сприяють максимально продуктивної роботі механізатора. Завдяки простоті конструкції комбайн є одним з найнадійніших і легких в обслуговуванні. Під час прибирання комбайн - в полі, а не в ремонті. Комбайн оснащений абразиво-стійким комплектом для обмолоту кукурудзи (підбарабання, решета). Можлива поставка комбайна, обладнаного для прибирання рису.

Високопродуктивний (не менше 30 Га в день) комбайн забезпечує максимально якісний і щадний режим обмолоту за рахунок трехбарабанного молотильного апарата з системою синхронізації активних елементів. Поряд з високою продуктивністю і надійністю, комбайн відрізняється економічністю (не більш 7л на гектар). Постійна наявність на складі запасних частин і витратних матеріалів вартістю на 25-30% нижче в порівнянні з іншими комбайнами забезпечує дуже вигідне післягарантійне обслуговування.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари