Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
  • Комбайн New Holland CR 7.90
    Комбайн New Holland CR 7.90 Комбайн New Holland CR 7.90 Комбайн New Holland CR 7.90 Комбайн New Holland CR 7.90 Комбайн New Holland CR 7.90
Новинка

Комбайн New Holland CR 7.90 - технічні характеристики і ціна

0.00 грн.

New Holland CR 7.90 - Зернозбиральний комбайн, що має найвищу пропускну здатність у світі. 

Країна-виробник

Бельгія

Двигун

FPT Coursor 9 з турбонаддувом і проміжним охолодженням

Об'єм двигуна (див 3 )

8700

Максимальна потужність двигуна при 2000 об / хв(кВт / к.с.)

310/422

Зернова жатка Varifeed ™ - 575 мм хід ножа(м)

Ширина захоплення Varifeed: 6,1 - 9,15


Ширина захоплення жаток Superflex (м)
 
6,1 - 10,67

Кукурудзяна жатка Capello Quasar
 
Ширина 3,18 - 9,6

Кукурудзяна жатка Zaffrani
 
Ширина 4600 мм - 12,67

Молотильний барабан, ширина / діаметр (мм)

1 560/600

Кількість клавіш соломотряса

6

Загальна площа очистки (г. 2 )

6,45

Ємність зернового бункера(л)

9 300

Швидкість вивантаження (л / с)

100

Ємність паливного бака (л)

580

  • Виробник: New Holland
  • Код товару: New Holland CR 7.90
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

New Holland CR 7.90

Доведено на практиці Комбайни останнього покоління серії CR продовжують традиції «справжньої роторної породи», забезпечуючи своїм власникам у всьому світі найкращу для машин цього класу якість зерна та соломи завдяки щадній багатопрохідній технології обмолоту. Флагманська модель CR7.90 - це один з потужніших комбайнів серії CR на сьогоднішній день.

Завдяки кабіні Harvest Suite™ Ultra та впровадженню таких інноваційних рішень, як шасі з гусеничними рушіями SmartTrax™, система автоматичного регулювання швидкості руху комбайна в залежності від завантаження IntelliCruise™, система автоматичного водіння IntelliSteer® і розкидач соломи Opti-Spread™ разом із інноваційним подавальним бітером Dynamic Feed Roll™ із інтегрованим каменевловлювачем, машини серії CR залишаються одними з найбільш високотехнологічних і високопродуктивних зернозбиральних комбайнів у світі.

Особливості моделі: СИСТЕМА INTELLICRUISE - Додаткове підвищення продуктивності роботи (опція)

Система InteUiCruise™ автоматично регулює швидкість руху комбайна в залежності від завантаження зерновою масою. Датчик, встановлений в силовій передачі транспортера похилої камери, постійно відстежує завантаження жатки.

РОТОРИ ЗІ ЗБІЛЬШЕНОЮ КІЛЬКІСТЮ МОЛОТИЛЬНО-СЕПАРУВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ TWIN PITCH (ОПЦІЯ)

Ротори Twin-Pitch у базовому виконанні устатковуються 44 молотильно-сепа-рувальними елементами, за рахунок чого вони забезпечують більш інтенсивну сепарацію у важких умовах збирання. В умовах підвищеної вологості вони можуть збільшити продуктивність роботи аж на 10%.

СИСТЕМА DYNAMIC FEED ROLL™ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ РОБОТИ (ОПЦІЯ)
Цей невеликий додатковий барабан із зазубленими пластинами, який можна встановити на будь-яку модель серії, підвищує пропускну здатність похилої камери комбайна в межах 10% або ж 15% на моделях з роторами діаметром 560 мм або 430 мм відповідно. КОМПЕНСАЦІЯ БОКОВОГО НАХИЛУ ДО 17% Решітний стан з системою автоматичного вирівнювання компенсує боковий нахил комбайна до 17%, а також запобігає скупченню зернової маси під час розворотів у кінці поля, що забезпечує її рівномірний розподіл і неперевер-шене очищення зерна.

ГУСЕНИЧНІ РУШІЇ SMARTTRAX™ ІЗ СИСТЕМОЮ FLEX ТА ПІДВІСКОЮ TERRAGLIDE™: БЕЗДОГАННЕ КОПІЮВАННЯ РЕЛЬЄФУ (ОПЦІЯ)
Система Flex включає в себе дві пари з ;єднаних між собою опорних катків, які можуть нахилятись в обидві сторони у горизонтальній площині та мають вільний хід у вертикальній, забезпечуючи просто відмінне копіювання поверхні ґрунту гусеницями.

КАБІНА HARVEST SUITE™ ULTRA Більше простору. Вищий рівень комфорту завдяки портативному холодильнику. Кращий контроль збирання врожаю завдяки нахиленій вниз перед лобовим склом підлозі для кращого огляду жатки. Більше вікон з загальною площеюс-кління 6,3 м2 для безперешкодної оглядовості.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари