Notice: Undefined index: parent_id in /var/www/poletehnika3/poletehnika.com.ua/system/storage/modification/catalog/controller/product/manufacturer.php on line 809 Merlo навнатажувач в Україні від Полетехніка

Merlo Group - лідер на ринку телескопічних навантажувачів

Merlo Group - лідер на ринку телескопічних навантажувачів

Навантажувачі Merlo

Merlo - відома італійська, динамічна, сучасна промислова компанія, що має виключно приватний капітал для виробництва високотехнологічних машин.

Merlo Group є лідером на ринку телескопічних навантажувачів. Група складається з компаній, створених для реалізації амбітного проекту: створення продуктів, спроектованих і побудованих повністю в Італії. Це дозволяє завжди знаходити оптимальне рішення для потреб клієнтів.

Успіх Merlo в світі обумовлений його здатністю знати, як передбачити потреби ринків, і кожна вироблена машина доводить, що компанія зобов'язана пропонувати своїм клієнтам кращі технології, доступні сьогодні, з гарантією п'ятдесятирічного досвіду в дослідженнях та інноваціях.

Саме завдяки дослідженням, інноваціям і постійному заохоченню нових продуктів компанія Merlo прагне ще більше зміцнити лідерство в передових технологіях та якості. Компанія №1 ПОЛЕТЕХНІКА повністю згодна з концепцією Merlo і тому з початку 2018 року ми є ексклюзивним дилером в Україні та рухаємося впевнено вперед.

 

  • Більше 90% продукції експортується в усьому світі через комерційну мережу, розділену на 7 дочірніх компаній і понад 600 дилерів.

 

Більш детально ознайомитися з продукцією Ви можете, зателефонувавши на гарячу лінію 098-931-31-31; 066-931-31-31 або купуйте зараз ОН-лайн

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА працює для Вас!


Бетонозмішувачі

Мульчери

Навантажувачі