Мой Магазин

Merlo

Merlo

Merlo відома, динамічна, сучасна промислова компанія, що має виключно приватний капітал для виробництва високотехнологічних машин.

Це створена підприємницька група, яка може претендувати на перше місце на всіх світових ринках і є міжнародною точкою відліку, коли мова йде про телескопічних навантажувачах.
  Група складається з компаній, створених для реалізації амбітного проекту: створення продуктів, спроектованих і побудованих повністю в Італії.

 

Досягнуте завдання.

Тому що Мерло не є «асемблером», а надзвичайно вертикальної промисловою компанією, яка розробляє, розробляє і виробляє в будинку більшість компонентів. Це дозволяє завжди знаходити оптимальне рішення для потреб клієнтів, досягаючи продуктів, розроблених і створених повністю в Італії.
Успіх Merlo в світі обумовлений його здатністю знати, як передбачити потреби ринків, і кожна вироблена машина доводить, що компанія зобов'язана пропонувати своїм клієнтам кращі технології, доступні сьогодні, з гарантією п'ятдесятирічного досвіду в дослідженнях та інноваціях.
Саме завдяки дослідженням, інноваціям і постійне заохочення нових продуктів компанія Merlo хоче ще більше зміцнити лідерство в передових технологіях та якість.
 
Група Merlo, заснована в 1964 році, налічує понад 1200 співробітників, а площа заводів Cuneo становить близько 220 000 квадратних метрів.
Більше 90% продукції експортується в усьому світі через комерційну мережу, розділену на 7 дочірніх компаній і понад 600 дилерів.
Merlo Group є лідером на ринку телескопічних навантажувачів з обертається вежею і в телескопічних навантажувачах з гідростатичною трансмісією.

Навантажувачі

Техніка