Capello

Capello

CAPELLO: ПІВВІКОВІ ТРАДИЦІЇ ЯКОСТІ РОЗРОБКИ ТА ВИРОБНИЦТВА ЖНИВАРОК!

Компанія Capello проектує і випускає обладнання для збирання зернових культур вже більше половини сторіччя. Компанія є одним з лідерів галузі в Європі. Capello розробляє та постійно вдосконалює високопродуктивні і прості в обслуговуванні жатки, які довели свою перевагу на полях всього світу. Безперервна робота з поліпшення робочих характеристик жниварок — це одна з першорядних завдань наших фахівців.

Незаперечна якість жниварок Capello підтверджує їх висока конкурентоспроможність на ринках країн усіх континентів. Скрізь, де вирощують кукурудзу, соняшник, зернові і кормові культури, бренд Capello представлений широкій дилерській і сервісною мережею, що гарантує найвищий рівень обслуговування клієнтів, а також найкоротші терміни поставки техніки та запасних частин.

Скрізь, де вирощують кукурудзу, соняшник, зернові та кормові культури, бренд Capello представлений широкою дилерською і сервісною мережею, що гарантує найвищий рівень обслуговування клієнтів, а також найкоротші терміни поставки техніки та запасних частин.

  • Всі виробничі етапи здійснюються на підприємстві в Кунео - це близько 57 000 кв. метрів виробничих площ, офісних і складських приміщень.

Більш детально ознайомитися з продукцією Ви можете, зателефонувавши на гарячу лінію 098-931-31-31; 066-931-31-31 або купуйте зараз ОН-лайн

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА працює для Вас!


Жниварки кукурудзяні