• Кукурудзяна жниварка Capello Diamant D8*70
Новинка

Кукурудзяна жниварка Capello Diamant D8*70

0.00 грн.

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА пропонує наступні програми придбання жниварок для збирання кукурудзи: 

 

- кредитування

- лізингові програми

- trade-in: обмін Вашої старої жниварки на нову

 

Бажаєте дізнатися докладніше? Телефонуйте за номерами гарячої лінії:

 

098-931-31-31

066-931-31-31

  • Виробник: Capello
  • Код товару: Capello Diamant D8*70

Написати нам Дізнатися ціну

 

ВІЗЬМІТЬ ДО СВОЄЇ КОМАНДИ ЧЕМПІОНА ЗІ ЗБИРАННЯ КУКУРУДЗИ!

 

Конструктивні особливості жниварки Capello Diamant

 

В жниварках Capello привід шнека – редуктор в алюмінієвому корпусі, внутрішня конструкція якого знаходиться в масляній ванні (так повністю усувається проблема привідних ланцюгів, система підтримується в чистоті і змащується без додаткового технічного обслуговування). В жниварці відсутні додаткові передачі. Рух передається індивідуально на кожен вузол жниварки поворотним шестигранним прутком, що забезпечує її надійність і вимагає менше зусиль від комбайна для приведення жниварки в робочий режим. Обмежувач крутного моменту на виході в кожен вузол захищає механічну передачу від випадкових перевантажень при потраплянні в блок ножів сторонніх предметів, що виключає пошкодження рухливих частин. Запобіжна муфта кожного рядка розташована у маслянній ванні, що збільшує строк служби та зменшує кількість втручань для її обслуговування. Подаючий шнек великого діаметра з перехресною спіраллю забезпечує безперервне рівномірне подавання без втрати матеріалу навіть в найнесприятливіших умовах збирання. Замкнуті підвідні ланцюги з хромованими штифтами мають натяжні зубчасті колеса з технополімерів, які виключають ефект абразиву для забезпечення тривалого терміну служби і безшумності.

Кожух у Diamant - легкознімний, не потрібні інструменти, а тільки руки, що робить чистку жатки швидкою і забезпечує швидкий доступ до підводних ланцюгів і валків з ніжками. Кожний валок має 4 регульованих ножі з вольфрамовою наплавкою; гвинтовий кінець сприяє введенню стебла, а спеціальні накладки не допускають заплутування трави.

Нова захисна система подільників (антишок) - при контакті з землею запобіжник миттєво відкидає дільник догори тим самим заощаджуючи тимчасові і фінансові витрати на можливу заміну пошкоджених подільників.

Качановідокремлюючі пластини регулюються безпосередньо з місця механізатора для оптимального адаптування до різних сортів кукурудзи. Тепер пластини встановлюються на однакову відстань з обох сторін, в результаті кукурудза без перешкоджання входить в фазу втягування.

Новий стеблеподрібнювач має 2 ножі та обертається зі швидкістю 3300 об/хв., що сприяє більш якісному подрібненню пожнивних рештків.

 

Технічні характеристики

 

Країна виробник

Італія

Кількість рядків

8

Ширина міжряддя , см

70

Робоча швидкість , км/г

до 12

Вага, кг

3080

Ширина жниварки, м

6,15

Рама

жорстка та не складається

 

Агрегатується з будь - яким імпортним комбайном.

 

Примітка: жниварка поставляється з комплектом переобладнання для використання під конкретну модель комбайна. В комплекті є ланцюг бічного редуктора з набором зірочок, карданный вал та рамка для установки на похилу камеру комбайна. 

 

Доведено! Жодне господарство після роботи Сapello Quasar не перейшло на жатку іншого виробника!

 

Для зручності експлуатації жниварок компанія "ПОЛЕТЕХНІКА" пропонує транспортувальні візки Zaffrani і Volland (при купівлі якої працює програма компенсації 25% вартості)

 

 

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари