Сушильні установки

Зернова сушарка Zaffrani фото

 

Що таке сушильна установка? 

 

Протягом майже півстоліття аграріями застосовується технологія сушіння зерна нагрітим повітрям. Інтерес до цієї технології виник у зв'язку із застосуванням сучасних комбайнів і як наслідок – скорочення термінів збирання. Процес висушування скорочує час підготовки зерна до тривалого зберігання, дає можливість мінімізувати втрати зерна під час транспортування з поля на сховище та при подальшій обробці. Таким чином скорочуються витрати та зростає можливість реалізації за вищою ціною. Особливо це важливо при збиранні врожаю як соняшника, так і кукурудзи, більша частина якого в Україні забирається протягом 4-6 тижнів і має спочатку велику вологість, соняшник від 17%, кукурудза від 33%, при необхідній для тривалого зберігання відповідно 7-14 %.

Сушильна установка - це спеціалізоване обладнання, призначене для сушіння зернових культур, бобових та олійних методом обдування нагрітим повітрям. 

 

Види сушарок Zaffrani 

 

Широко використовуються два типи сушарок для зернових культур: 

 • пересувні сушарки 
 • вертикальні стаціонарні сушарки з повторним або з безперервним циклом 

Цикл сушіння зернових здійснюється в чотири етапи: 

 • завантаження машини 
 • сушіння 
 • охолодження 
 • вивантаження продукції 

 

Чому варто вибрати бренд сушарок Zaffrani?

 

Сушарки зерна італійської фірми ZAFFRANI виготовлені відповідно до всіх вимог ЄС і є прикладом інновацій у сучасному сільському господарстві, що дозволяє в короткий термін і при мінімумі витрат енергії отримати продукт найвищої якості. За 40 років накопиченого досвіду пов'язаного з виробництвом сушарок зернових фірма Zaffrani вигідно відрізняється і може похвалитися довірою клієнтів. Зрілий досвід завжди супроводжувався постійним пошуком та застосуванням новітніх технологій для забезпечення продукту MADE IN ITALY, конкурентного місця в авангарді.

 

Основні переваги: ​​

 

 • максимум надійності та багатофункціональність 
 • стійкість конструкції до агресивного робочого середовища 
 • простота та економічність в обслуговуванні 
 • відмінні якісні характеристики продукту 
 • конкурентоспроможні ціни 

 

У компанії ПОЛЕТЕХНІКА представлені 2 моделі мобільних сушарок Зафрани: 

 • Zaffrani 210 GZ 
 • Zaffrani 310 GZ 

 

У чому перевага мобільної сушарки Zaffrani у порівнянні зі стаціонарними конструкціями?
 

 1. Мобільна сушарка Zaffrani вимагає менше витрат. Це досягається за рахунок відсутності інвестицій у будівництво допоміжних споруд та транспортного обладнання. 
 2. Можливості роботи на місці прибирання або на місці зберігання, тобто при необхідності переміщується сушарка, а не продукт обробки, що суттєво скорочує витрати на логістику. 
 3. Якість готового продукту забезпечується особливостями обробки. Концепція сушарки Zaffrani в цілому і всіх використовуваних конструктивних рішень, зокрема, спрямовані на забезпечення високої якості продукту обробки, який повинен зберігати свої природні характеристики. Показником чудової якості є результат, отриманий за рахунок правильного сушіння продукту у безпечний конвективний спосіб, акуратно перемішуючи зерно. 
 4. Виключаються проблеми, пов'язані з використанням елеваторів.Транспортування зерна на елеватори пов'язане з додатковими витратами на оплату приймання та відвантаження, сушіння, очищення та зберігання. У цьому продукція який завжди відповідає заявленому якості. 
 5. Існують ризики обвішування, надання невірних даних про показники вологості. Елеватором встановлюються втрати, на час знаходження зерна на його території. 

 

Повсякденне обслуговування сушарки зведено до мінімуму і може бути виконано безпосередньо користувачем. Періодичні маніпуляції наступні:

 • очищення сушарки від можливих накопичень пилу, що виникли під час роботи. Для даної операції достатньо використовувати аспіратор 
 • періодичне змащування 
 • чистка паливного фільтра 

 

Завдяки сорокарічному досвіду, пов'язаному з виробництвом сушарок зернових, фірма Zaffrani вигідно відрізняється на ринку і може похвалитися довірою клієнтів. Причиною є якісний, ввічливий, компетентний, завжди готовий допомогти післяпродажний сервіс. Наш персонал, добре підготовлений та з великим накопиченим досвідом, постійно готовий вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути при експлуатації сушарки. Наш сервіс гарантує максимально короткі тимчасові простої сушарки. продукт

 

Якість готового продукту 

 

Концепція сушарки в цілому і всіх дрібниць, що використовуються, зокрема, спрямовані на забезпечення високої якості машини і продукту нею перероблюваного, який повинен зберігати свої природні органолептичні характеристики. Кінцевий результат правильної якісної сушіння продукту, виконаної на сушарці Zaffrani і є показником чудової якості. 

 

Принципи роботи зернової сушарки Зафрані та якість готового продукту


 

 1. Камера нагріву та вентилятор. Органолептичні характеристики висушеного зерна залишаються незмінними, в першу чергу, завдяки розташуванню пальника, камери нагрівання та вентилятора. Напрямок полум'я пальника перпендикулярно по відношенню до потоку повітря, що втягується, який у свою чергу підтискає гаряче повітря і втягує його в дифузор. 
 2. Група нагріву розташована таким чином (пальник, камера нагріву, вентилятор), що полум’я не може контактувати з продуктом на фазі сушіння. Ця система не дозволяє продуктам неякісного горіння (чорний дим та/або солярка, що не прогоріла) впливати на органолептичні якості кінцевого продукту. Сушіння олійних продуктів (ріпак, соняшник тощо) стає набагато безпечнішим з огляду на те, що полум'я ніколи не вступає в контакт з продуктом.
 3. Рівномірність висушування. Цей високий рівень якості досягається постійним рухом продукту під час сушіння. Продукт постійно піддається впливу гарячої та/або холодної маси повітря. 
 4. Переміщення продукту відбувається у вертикальному напрямку та навколо осі вертикального шнека. Продукт піднімається за допомогою центрального вертикального шнека, після досягнення вищої точки він падає в циліндр сушіння. Два важелі, що перемішують, з лопатками на кінцях крім перемішування, забезпечують безперервне нагнітання його в шнек. Дані операції повторюються протягом усього циклу, гарантуючи постійне перемішування і рух всього продукту і досягнення ним однакового рівномірного відсотка вологості. 

 

Від чого залежить ціна на сушильні установки?

 

Ціна враховує вартість техніки, ПДВ та спектр додаткових послуг:

 • передпродажну підготовку
 • спеціально організоване навчання фахівців Вашого підприємства на базі нашого агрогосподарства з врученням сертифікатів 
 • консультаційну технічну підтримку наших фахівців 
 • оперативний сервіс, який не допустить простою у роботі 
 • спеціальні умови фінансування купівлі техніки в кредит чи лізинг

 

Вартість також залежить від моделі та комплектації. Стандартна комплектація включає: 

 • вологомір
 • пірометр для продукту 0°-120°
 • паливний фільтр
 • набір форсунок пальника
 • набір запобіжників 
 • набір ременів 

 

Додаткові опції, які впливають на ціноутворення:

 • блок посилення потужності
 • установка інвертера гарантує системі максимальну гнучкість на різних етапах сушіння

 

У стандартній комплектації вентилятор має швидкість обертання фіксовану, рівну номінальній швидкості двигуна. Швидкість 1400 обертів/хв з витратою повітря вентилятора рівним 48000 м3/год, як на етапі розігріву, так і охолодження. Збільшуючи швидкість тільки на етапі охолодження, витрата повітря збільшиться з подальшим скороченням необхідного часу для виконання цієї функції. 

Припустимо, збільшення на 200 обв/хв (від 1400 до 1600 об/хв) витрата повітря ветилятора буде від 48000 до 53000 м3/год з економією близько 20/30 хв циклу сушіння, задовольняючи вимогу клієнта. 

 • комплект приводу від ВОМ трактора.Дозволяє автономно працювати сушильній установці без використання електрики.
 • пальник на метані або рідкому пропані. Стандартним паливом для пальника є дизельне паливо. Для Клієнтів які мають можливість використовувати інші види палива (метан, рідкий пропан, біодизель та ін.) можна встановити відповідний пальник. 

 

Які переваги покупки зернової сушарки в компанії ПОЛЕТЕХНІКА?

 

В нашій компанії Ви можете придбати сушильні установки за найкращими цінами в Україні, оскільки ми є єдиним офіційним дилером бренду Zaffrani на території України. Однією з наших переваг є гарантія на сушарку два роки, а також сервіс та наявність запчастин в будь-якій області України. 

 


Товари