Причіпи візки для оперативного перевезення жаток

Причіпи візки для оперативного перевезення жаток
 
 

«VoLLand» - це бренд, який випускає обладнання високого класу та якості з використанням сучасних технологій, призначене для виконання сільськогосподарських робіт. 

Першим товаром, завдяки якому компанія стала відомою, а її продукція затребуваною, стали візки, призначені для транспортування жаток комбайнів. Рішення випускати саме таке приладдя було зумовлено практичним розрахунком, що власникам комбайнів у час збирання врожаю візок для перевезення жатки стане у нагоді і суттєво полегшить роботу.

 Далі асортимент поповнили розкидачі органічних добрив, використання яких дозволяє в декілька разів підвищити урожайність і отримати екологічно чисті товари.

Компанія «VoLLand» -  прагне створити сучасний повноцінний конкурентоздатний завод з виробництва сільськогосподарської техніки за європейськими зразками.

 

Чотири причини співпрацювати з «VoLLand»

 1. Компанія виробляє продукцію з використанням високоточного якісного обладнання від провідних брендів Німеччини: листозгинального пресу від Adira, а також портальної установки плазмового різання з ЧПУ від Bach Apolda.
 2. Управління виробничим процесом виконує унікальна програма, що дозволяє максимально скоротити час виконання замовлень та забезпечити поставку «Just in Time».
 3. Процес розробок максимально автоматизовано. Використання найсучаснішого програмного забезпечення та висока кваліфікація інженерів-конструкторів є запорукою високої ефективності роботи відділу.
 4. Покупець отримує гарантійне та після гарантійне сервісне обслуговування.

 

Принципи «VoLLand»

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 2. Відповідальність – враховує всі побажання клієнтів при виконанні замовлення.
 3. Пунктуальність – дотримується всіх встановлених термінів.
 4. Досконалість – продукція проходить контроль якості двічі, щоб виключити можливість браку.
 5. Ентузіазм – фахівці люблять свою роботу і завзято її виконують.  Компанія швидко розвивається і прагне більшого.

Найближчі плани розвитку:

 • виробництво причепів для перевезення сільськогосподарських вантажів;
 • відкриття власного магазину запчастин для сільськогосподарської техніки.

 


Візки для перевезення жниварки