Valentini

Valentini

З середини сімдесятих років, коли була заснована компанія, бренд VALENTINI ANTONIO SRL асоціюється з професіоналами в сільськогосподарському та будівельному секторах.
Місією компанії завжди було виробництво ефективних, довговічних і надійних машин, які прості у використанні та здатні задовольнити найвимогливіших клієнтів.
Протягом багатьох років VALENTINI ANTONIO SRL спеціалізується на виробництві чотирьох ліній обладнання, які можна переглянути на нашому веб-сайті.

Антоніо Валентіні народився в 1949 році в Camposampiero, Padua, в сім'ї селян. Після кількох професійних дослідів він націлився на виробництво спеціальних та індивідуальних сільськогосподарських машин: кожна ідея могла бути перетворена в проект і в найкоротші терміни - в машину.  Отже, через кілька років Валентіні почав продавати машини, повністю створені ним самим.

Сьогодні, після багатьох років успішного ведення бізнесу, філософія і мрія компанії залишилися незмінними: пропонувати клієнтам максимальну якість, кращу продуктивність і всю необхідну їм допомогу.  І це ще не все: VALENTINI розробляє нові проекти та постійно впроваджує нові інновації, покращуючи та створюючи щось нове для різних секторів промисловості.


Мульчери