Notice: Undefined index: parent_id in /var/www/poletehnika3/poletehnika.com.ua/system/storage/modification/catalog/controller/product/manufacturer.php on line 809Notice: Undefined index: parent_id in /var/www/poletehnika3/poletehnika.com.ua/system/storage/modification/catalog/controller/product/manufacturer.php on line 809 Trimble

Trimble

Trimble

TRIMBLE - КУРС, ЯКИМ ПРЯМУЄ КОЖНИЙ!

Trimble — компанія, що працює в галузі розробок систем визначення місцезнаходження за сигналами супутникових систем глобальної навігації (GPS), а також займається розробкою і просуванням геодезичного обладнання (тахеометрів, нівелірів, супутникових приймачів). Компанію Trimble заснував Чарлі Трімбл (Charlie Trimble) в 1978 році в м. Санівейл (Каліфорнія, США). Сьогодні штат нараховує понад 4000 співробітників в 20 країнах світу – США, Латинській Америці, Західній і Східній Європі, Росії, Австралії, Новій Зеландії, Азії та ін.

Trimble продукція використовується в понад 141 країні. За роки діяльності фахівці Trimble створили унікальні продукти позиціонування, які допомагають клієнтам розвивати свій бізнес.

Про сільськогосподарський підрозділ компанії Trimble

Сільськогосподарський підрозділ компанії Trimble (Trimble Agriculture) пропонує рішення для складних технічних задач у сфері сільського господарства. Ці рішення дають фермерам можливість виділяти дефіцитні ресурси для створення безпечного та надійного ланцюжка постачання продуктів харчування з отриманням прибутку та без шкоди для довкілля. Рішення Trimble охоплюють усі сезони, культури, типи рельєфу та розміри господарств і можуть використовуватися з більшістю наявного у господарстві обладнання незалежно від виробника чи року випуску. Придбання Müller-Elektronik, німецької компанії, що спеціалізується на керуванні знаряддями та створенні рішень для точного землеробства, розширює можливості Trimble у сфері високоточної сільськогосподарської діяльності, від транспортних засобів до агрегатів.

Для оптимізації процесу прийняття рішень компанія Trimble пропонує технології, що дають фермерам можливість не тільки збирати інформацію, а й ділитися та керувати нею в межах всього господарства, забезпечуючи підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва. Рішення Trimble охоплюють системи курсовказання та автоматичного керування, консультації у сфері агрономії, керування даними на ПК та хмарний сервіс, контроль потоку та внесення, керування водними ресурсами, а також рішення для збирання врожаю та сигнали супутникових корекцій


Дисплеї

Контроль внесення

Системи автоматичного водіння

Супутникові корекції Trimble