• Stara Imperador 4000
Новинка

Stara Imperador 4000

0.00 грн.
  • Виробник: Stara
  • Код товару: Stara Imperador 4000

Написати нам Дізнатися ціну

Поповнення в модельному раді обприскувачів компанії Полетехніка. Після проведення випробувань на протязі всього сезону 2019 року на полях нашого господарства Батьківщина, а також роботи в умовах над-складних схилів Хмельницької області по десикації соняшнику, ми приймаємо в «сім'ю» нашої компанії ще один бренд - самохідні обприскувачі STARA Imperador 4000. Переконавшись в надійності машини і якості виконання робіт по захисту врожаю, компанія Полетехніка представляємо на українському ринку самохідний обприскувач STARA Imperador 4000.

Stara Imperador 4000 – втілення сучасних технологій!

Унікальна особливість обприскувача - розташування штанги по центру машини. Таке патентоване рішення від STARA дає приголомшливий ефект - неперевершену стійкість обприскувача, і стабілізацію штанги. Завдяки стабільності, обприскувач гарантує потрапляння хімічного розчину в ціль на 58% більше в порівнянні з конкурентами!

Обприскувач може бути обладнаний подвійною лінією обприскування з автоматичним перемиканням між форсунками. Система дозволяє підтримувати задану норму виливу на гектар і ідеальний розмір краплі незалежно від змін швидкості обприскувача в широкому швидкісному діапазоні. А система пофорсуночнго відключення забезпечує ефективну обробку з економією препаратів до 5%.

 

Обприскувач Imperador також володіє унікальним гідравлічно-змінним кліренсом до двох метрів. 2 метра - НАЙБІЛЬШИЙ високий кліренс НА РИНКУ УКРАЇНИ, дає можливість виробляти такі обробки на самих пізніх стадіях вегетації рослин, які раніше були доступні тільки за допомогою авіації.

 

Огляд самохідного обприскувача Стара Імперадор

stara imperador 4000 цена
Бак робочого розчину на 4000л Бак обприскувача ємкістю 4000 літрів виготовлений з поліетилену, перегородки всередині бака підсилюють його конструкцію і працюють як хвилезаспокоювачі. Бак обладнаний пристроєм для очищення внутрішніх стінок при зміні хімікатів. Щоб забезпечити однорідність хімічного розчину в баку встановлені 2 системи змішування: гідравлічна з двома інжекторами і механічна мішалка-пропелер з гідроприводом.


 Камера заднього виду

 

стара имперадор камера заднего

Камера заднього виду полегшує управління машиною і забезпечує контроль за роботою задньої секції штанги під час обробки.

 

Гидравлическое раздвижение колеи ОТ 2.90 ДО 3.50 ​
Самоходный опрыскиватель обладает ОТ 2.90 ДО 3.50 м в базовой комплектации.

Снижает повреждения урожая при разворотах и обработке границ поля до 45% Интеллектуальное рулевое управление 4-мя колесами и система автопилота позволяют уменьшить радиус поворота на 42% по сравнению с обычными системами, обеспечивая быстрое рулевое управление и уменьшая повреждение урожая.
 

Самохідний обприскувач Stara Imperador 4000 - велика висота обробки

 

Imperador 4000 з фіксованим кліренсом 1,60 метра має максимальну висоту обробки 2,60 метра. Система зміни кліренсу дозволяє збільшити його на 40 см, з кліренсом 2 м максимальна висота обробки 3,0 метра. Обробка на більш пізніх стадіях росту рослин гарантує велику ефективність і підвищення врожайності.

Telemetria Стара 

Ферма на долоні Вашої руки. Система Тelemetria Stara забезпечує управління інформацією про роботу машини в режимі реального часу, через будь-який пристрій з доступом в інтернет метеорологічна станція Метеостанція вимірює напрям і швидкість вітру, відображаючи інформацію в Topper 5500 і Системі Телеметрії, дозволяючи приймати швидкі та ефективні рішення для поліпшення якості обробки

+ КОМФОРТ

+ ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

+ ОГЛЯДОВІСТЬ

Простора кабіна забезпечує хорошу оглядовість, а так же комфорт і зручність роботи для механізатора. Оснащена системами опалення, кондиціонування повітря і відповідає світовим стандартам з безпеки.

*СИНІЙ ПРОЖЕКТОР 
Обприскувач Imperador обладнаний синім прожектором, направленим вздовж штанги. Він забезпечує хорошу видимість при роботі в нічний час і полегшує роботу механізатора, дозволяючи зменшити огріхи і поліпшити якість обробки.

самоходный опрыскиватель stara imperador 4000

 

Обприскувач Stara самохідний БУ
Компанія Полетехніка і Стара так само представлять на українському ринку самохідні обприскувачі Стара Імперадор в ніші бу техніки. Слідкуйте за нашим розділом техніка бу а так само за нашої сторінкою у соц мережі Facebook.
 

Написати відгук

Рейтинг: