Компанії Salford

Компанії Salford

Історія компанії Salford Farm Machinery почалася в 1978 році в містечку Salford провінція Онтаріо. Молодий фермер Джейк Розендал зареєстрував компанію «Селфорд» і зробив перший культиватор на своїй фермі. З того часу компанія виросла у велику міжнародну корпорацію з заводами і конструкторськими бюро в Канаді і США загальною площею 155,000 кв. футів. Сьогодні продукція Salfordраспространяется через збутову і сервісну мережу з понад 250 дилерів у Канаді, США, Австралії та Україні.

Успіх компанії базується на тих же складових, що і 30 років тому - міцне і супер надійне обладнання за мінімально можливу ціну. До сьогоднішнього дня
Salford Farm Machinery залишається приватною компанією, що дозволяє моментально реагувати на потреби фермерів.

Інноваційні розробки конструкторів «Селфорд» підтверджені патентами. Спеціалізація компанії - це грунтообробне обладнання для нульової та мінімальної обробки грунту, а також посівні комплекси з пневмобункером.

Професійна конструкторська розробка спеціалізованої техніки, новітні технології процесу виробництва, жорсткий тестовий контроль забезпечують створення надійного і багатофункціонального обладнання, такого як агрегат передпосівної підготовки, глибокорозпушувачами, сівалки-культиватори, Щелевателі для грунтової обробки і борони.


Знаряддя для обробки ґрунту