Сушильна установка Zaffrani у Полтавському господарстві. Відгук

  • Сушильна установка Zaffrani у Полтавському господарстві. Відгук

 

При збиранні польових культур перед кожним аграрієм стоїть завдання максимально виключити втрати врожаю і при мінімальних витратах підготувати зерно до зберігання для вигідної його реалізації. Особливо такої культури як кукурудза, на період збирання якої часто припадають дощі.

Ми поспілкувалися з Сіорою Володимиром Івановичем, директором ПСП «Дніпровські зорі» - прогресивним агропідприємством Полтавської області. З 2013 року господарство почало вирощувати кукурудзу, і в той же рік придбало сушильну установку ZAFFRANI 210 GZ.

«Сушить швидко, гарно, якісно та економічно, відносно інших сушарок – говорить директор Володимир Іванович.

Знімаємо на кукурудзі 3-5% вологи. Період сушіння складає 40-50 хвилин, далі йде процес охолодження. За добу висушуємо 180 т зерна. Затрати дизельного пального у нас складають 0,8-0,9 л/1т%, а електроенергії – 10 кВт на 1 тонну. В середньому кожну осінь досушуємо 2000 т кукурудзи. Сушаркою задоволені, потрібна річ в господарстві.

У 2017 році відвідували завод ZAFFRANI в Італії, і залишилися з приємними враженнями. Побачили налагоджений процес виробництва, та відкритість конструкторського бюро до нових пропозицій і побажань.Сушарку ZAFFRANIможемо рекомендувати»

Дякуємо за довіру, і за те, що обираєте нас!

Детально про моделі сушильних установок ZAFFRANI Ви можете дізнатися за телефоном: (067) 539-19-03 або ж на нашому сайті:

https://poletehnika.com.ua/ru/tehnika/sushilnyye-ustanovki/