Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)

Техніка Хорш відгуки від фахівців ТОВ НІБУЛОН

  • Техніка Хорш відгуки від фахівців ТОВ НІБУЛОН

Нещодавно на полях одного з наших партнерів сільгосппідприємства ТОВ СП "НІБУЛОН" компанія ПОЛЕТЕХНІКА провела демо-показ комплекту техніки Horsch. Результат роботи техніки розвіяв усі можливі сумніви щодо ефективності технологій Horsch в умовах Півдня України.

Знайомимо Вас із детальним звітом про випробування комплекту техніки Horsch, а саме, глибокорозпушувача Horsch Tiger, дискатора Horsch Joker та сівалки Horsch Pronto NT.
Випробування відбувалися на полях сільгосппідприємства ТОВ СП "НІБУЛОН".

З боку компанії «НІБУЛОН» пересвідчилися у ефективності техніки Horsch наступні фахівці:

- Директор Прибужанівської філії ТОВ СП "НІБУЛОН" Піроженко Олександр Вікторович був приємно вражений можливостями дискатора Хорш Джокер RT, відмічаючи його високу якість. Олександр Вікторович також наголосив на бажанні підприємства мати такий агрегат у своєму парку техніки. Обов’язково перегляньте цей відгук на YouTube каналі ПОЛЕТЕХНІКА за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=avC6NrH8LFY&list=PLOUyF92F-jYKHnfRo7q5oubrzJ9Z8h6HB&index=4&t=0s

- Начальник інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Кузьмін Роман Борисович, зазначив можливості культиватора Horsch Tiger 4MT, робити обробку ґрунту на глибину до 35см. Це надає можливість економити вологу, яка є важливою складовою для розвитку рослин. Дивіться повний відґук про Хорш Тигр за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=5grhZ34_FzY&feature=youtu.be

- Регіональний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" із сільськогосподарського виробництва Терещенко Олександр Костянтинович, протестувавши сівалку Хорш Пронто НТ зазначив на тому, що даний агрегат дозволяє зробити якісний посів, за умов посухи Півдня України. При посіві у спекотних умовах Півдня України дана сівалка є економічно вигідною для підприємства. Дивіться повний відгук про Horsch Pronto NT за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=HZWMuqIQRe8&list=PLOUyF92F-jYKHnfRo7q5oubrzJ9Z8h6HB&index=1


З любов’ю, компанія ПОЛЕТХНІКА.
PS Більше лайків – більше відео! :)
https://www.youtube.com/poletehnika-channel