Навантажувачі

Телескопічний навантажувач Merlo - це машина від провідного італійського виробника, яка користується великою популярністю у всьому світі.

В Україні вони користуються великим попитом завдяки функціональності, економічності і доступній ціні. Ви можете купити новий навантажувач Merlo у компанії «Полетехніка». Ми пропонуємо вигідні умови і сервісне обслуговування в будь-якій точці країни.

 

Переваги навантажувачів Мерло

Телескопічні спецмашини цього виробника виділяються на ринку завдяки високій потужності в поєднанні з маневреністю і невеликими габаритами. До переваг слід віднести безпеку, а також ефективність роботи.

Домогтися таких високих показників виробнику вдалося завдяки якісній збірці і наявності ряду сучасних технологій:

 • незалежній гідропневматичній підвісці – допомагає вирівнювати раму під час руху на будь-якій поверхні;
 • гідростатичній трансмісії + повнопривідній системі коліс;
 • трьом режимам управління колесами;
 • бічному зсуву стріли - дозволяє подавати вантажі на будь-якій поверхні;
 • двосекційній телескопічній системі;
 • автоматичному вирівнюванню опор;
 • електронному управлінню.

 

Кращі моделі навантажувачів Мерло - купити в Україні

Компанія «Полетехніка» пропонує вибрати телескопічний навантажувач Merlo найпопулярніших моделей:

 1. Turbofarmer - оптимальне рішення для роботи в полі / на фермі, бо спецмашина розроблена спеціально для цих потреб. Легко пересуваються і працюють в невеликих приміщеннях, відрізняються високою прохідністю, дозволяють підняти, перевезти вантаж до 4,1 тони, прості в експлуатації.
 2. Multifarmer - ці машини являють собою гібрид трактора і навантажувача. Можуть працювати з вантажем до 3 тон, пристосовані до роботи з причіпним обладнанням (буксировочна потужність до 20 тон). Прості в експлуатації, мають унікальну систему гідрозахвату.
 3. Roto - універсальна машина, яка поєднує функції навантажувача, підйомного крана і підйомника платформи з людьми. Відрізняються підвищеною стійкістю, потужністю, комп'ютеризованою системою управління. Вантажопідйомність - до 5 тон.
 4. Panoramic - малогабаритні моделі, призначені для роботи в невеликих приміщеннях. Дозволяють проводити завантаження на висоту понад 11 метрів, працювати з різними навісним обладнанням. Відрізняються потужними двигунами і керованою підвіскою. Вантажопідйомність від 3,4 до 12 тон.

Консультанти «Полетехніка» допоможуть обрати оптимальну модель для вашого сільськогосподарського підприємства.

 

 

 

 


Товари