Limagrain

Limagrain

Лімагрейн - насіннєва компанія №1 в Європі та №4 у світі. Основою бізнесу Лімагрейн є селекція сільськогосподарських культур. Контроль всіх процесів від досліджень до збуту дозволяє нам пропонувати клієнтам високоякісне насіння, які відповідають вимогам споживачів і розвитку ринку в різних країнах.

Лімагрейн продає свою продукцію більш ніж в 50-ти країнах через свої філії і партнерів - дистриб'юторів. З 2009 року відкрилися філії в Україні, які представляють насіння польових культур LG і Nickerson.

Торгова марка LG є історичною і стратегічної для соняшника, кукурудзи та ріпаку. Nickerson є товарним знаком Лімагрейн, яка уособлювала зернові і бобові культури в Європі. Ведучий бренд в Європі по пшениці і ячменю.

Філіали компанії функціонують в більш ніж 56-ти країнах світу. В Україні компанія представлена з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю йасортиментом. Ринок підтверджує високий попит на наші продукти.

Компанія постійно інвестує в дослідження та передові технології, відтак більш ніж 14,3% від обороту компанії щороку спрямовані на дослідження та виведення нових сортів та гібридів.

Насіння має бути якісним, адже тільки так можливо зібрати щедрий урожай, однак компанія Лімагрейн дбає не лише про врожай, вона дарує фермерам впевненість у завтрашньому дні.


Посівний матеріал