Полетехніка - регіональний представник БАСФ Україна

Полетехніка  - регіональний представник БАСФ Україна

Представництво BASF SE в Україні було відкрито в 1992 році в Києві. На поточний момент регіональні представники ПОЛЕТЕХНІКА працюють у всіх обласних центрах країни.
BASF SE є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), взаємодіє з Посольством ФРН, а також Бюро Німецької економіки (DIHK).

Компанія BASF є одним зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин, таких як фунгіциди, інсектициди, гербіциди та ін. І надає сучасний погляд на систему захисту рослин: фузаріоз, резистентність тощо.

Основними напрямками діяльності BASF є:

  • засоби захисту рослин (ЗЗР)
  • пестициди, гербіциди, інсектициди, фунгіциди
  • ветеринарні та харчові добавки
  • спеціальні хімікати, в тому числі продукти для лакофарбової, текстильної, шкіряної та нафтопереробної промисловості і багато іншого.

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА представляє найбільший в Україні асортимент пестицидів, гербіцидів, інсектицидів і фунгіцидів від БАСФ.

Фунгіцидизабезпечують тривалу профілактичну і лікувальну дію проти широкого спектру хвороб. Забезпечує AgCelence ефект, підвищення врожайності, стимуляція процесів фотосинтезу, поліпшення засвоєння азоту з землі збільшення вегетаційного періоду.

Гербіциди: можуть використовуватися для захисту різних культур в різні періоди їх розвитку. Як приклад ми представляємо гербіцид Арамо 45.

Інсектициди: широкого спектру для боротьби зі шкідливими комахами, кліщами на багатьох сільськогосподарських культурах.

Протруйники: якісний контроль комплексу земляних шкідників, який гарантує збереження густоти посівів культур, високу ефективність контролю дротяники, швидку дію препаратів, контроль кореневих гнилей.

Фунгіциди: забезпечують тривалу профілактичну і лікувальну дію проти широкого спектру хвороб. Забезпечує AgCelence ефект, підвищення врожайності, стимуляцію процесів фотосинтезу, поліпшення засвоєння азоту з землі збільшення вегетаційного періоду.

Гербіциди: можуть використовуватися для захисту різних культур в різні періоди їх розвитку. Як приклад ми представляємо гербіцид Арамо 45.

Інсектициди: широкого спектру для боротьби зі шкідливими комахами, кліщами на багатьох сільськогосподарських культурах.

Протруйники: якісний контроль комплексу земляних шкідників, який гарантує збереження густоти посівів культур, високу ефективність контролю дротяники, швидку дію препаратів, контроль кореневих гнилей.

Регулятори росту: можливість використовувати навіть при дуже низьких тепературах, надійний захист від хвороб восени  і навесні, управління енергообміну, перешкоджають проникненню збудників хвороб всередину стебла.

БАСФ надає гербіциди на 4 сезони року, які дозволяють ефективно контролювати: метлюг, падалицю ріпаку, і інші однорічні злакові та поздовжні бур'яни зернових культур в найскладніших ситуаціях, на полях з високим інфекційним фоном, під час сівозміни, насичених зерновими, при використанні мінімального обробітку грунту. Підрозділ захисту рослин (Crop Protection) компанії BASF надає інноваційні рішення для захисту рослин, обробки насіння і біологічного контролю, боротьби з шкідниками, контролю вологості і вирощування рослин в умовах нестачі води і поживних речовин. Наша робота націлена на підтримку аграріїв і підвищення ефективності їх роботи.

Існує технологія вирощування соняшнику, яка об'єднує в собі збереження ґрунтової вологи і боротьбу з широким спектром бур'янів - це виробнича система захисту рослин Clearfield® від БАСФ, що складається з комбінації гербіциду Євро-Лайтнінг® і високоврожайних гібридів, стійких до цього гербіциду. Унікальність її полягає в ефективному контролі однорічних і багаторічних бур'янів за допомогою післясходового внесення гербіциду. Система захисту рослин Clearfield® добре зарекомендувала себе як в Європі, так і в Україні.


Засоби захисту рослин

Посівний матеріал