• Амістар Трио 255 КЕ

Амістар Трио 255 КЕ

0.00 грн.

АМИСТАР ТРИО, ФУНГИЦИД

Действующее вещество: 125 г/л пропиконазол 100 г/л азоксистробин 30 г/л ципроконазол

Химический класс: триазолы, стробилурины

Класс опасности: 2

Препаративная форма: КЭ (концентрат эмульсии)

Срок хранения: 3 года

Упаковка: 5 л / 4x5 л

  • Виробник: Syngenta
  • Код товару: Амістар Трио 255 КЕ

Написати нам Дізнатися ціну

Трикомпонентний фунгіцид для захисту зернових культур і рису

Інвестиції, які принесуть результат

  • Амістар ТРІО знижує ризики, гарантуючи збережений врожай, а також забезпечує окупність вкладень і збільшує дохід. Особливо високі показники прибутку припадають на сезони, коли проявляються стрес-фактори, такі як посуха, перепади температур і ін.
  • Амістар ТРІО дозволяє отримувати урожай більш високої якості, безпосередньо впливаючи на основні показники зерна, такі як натура, вміст клейковини і індекс деформації клейковини (ІДК). За рахунок потужного фунгіцидної і фізіологічної дії препарат максимально ефективно захищає від хвороб не тільки листовий апарат, а й колос, що перешкоджає утворенню мікотоксинів в зерні

  

Амістар ТРІО - трикомпонентний фунгіцид, що забезпечує контроль більшості хвороб зернових культур за рахунок придушення активності патогенів на всіх етапах розвитку. Це дозволяє значно знизити кількість життєздатного інфекційного початку, подовжити період захисної дії і звести до мінімуму ризик зараження рослин для отримання максимального врожаю.

Діючі речовини Амістар ТРІО впливають на патоген на всіх етапах його розвитку - при проникненні в рослину, зростанні і розвитку всередині рослинних тканин і утворенні спор.

Амістар ТРІО можна застосовувати на зернових культурах від стадії виходу в кущіння до кінця цвітіння. У всіх випадках препарат забезпечує хорошу лікувальну і тривалий профілактичну дію, а також надає фізіологічну дію на рослину.

Призначення

Високоефективний системний комбінований фунгіцид для захисту зернових колосових культур і рису від комплексу хвороб листя і колоса. Володіє профілактичним і лікувальним механізмом дії. Для досягнення кращого ефекту фунгіцид рекомендується застосовувати на ранніх стадіях появи хвороб.

Зберігання препарату

Зберігати препарат в сухому складському приміщенні для пестицидів в інтервалі температур від -5 ° С до + 35 ° С.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари