Дисплеї

Багатофункціональні дисплеї Trimble фото

 

Що таке багатофункціональний екран у сфері сільського господарства?

 

Американська компанія Trimble є флагманом у цій сфері. Вона була заснована в 1978 році і з того часу надала світові безліч рішень та продуктів, які допомагають спростити та прискорити виконання сільськогосподарських операцій та при цьому непогано економити.

 

На даний момент на ринку представлені такі моделі моніторів Trimble

 

Це багатофункціональні дисплеї з операційною системою Android, яка полегшує користування пристроєм людині з будь-яким досвідом користування автопілотом або іншими рішеннями точного землеробства.

 

Як вибрати дисплей? Переваги моніторів Trimble?

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА допоможе Вам із цим питанням. Однією з головних переваг дисплеїв Trimble є можливість працювати з автопілотом та знаряддям на одному моніторі, без використання монітора знаряддя.

Модель GFX-350 з антеною NAV-500 аграрії використовують в основному як звичайний курсовказівник. Він чудово підходить для розкидання добрив, обприскування. Не варто турбуватися з приводу подвійної обробки або про те, що десь залишилася необроблена ділянка поля. У перспективі є можливість встановлення електричного автопілота, на відміну від інших брендів курсовказівників.

Дисплей GFX-750 з антеною NAV-900 є універсальним та підходить під будь-яке поставлене завдання, крім моніторингу врожайності та картографування на комбайні. Цей інноваційний дисплей виконає будь-яке завдання, починаючи із звичайної культивації, закінчуючи диференційованим посівом з внесенням трьох добрив по карті завдань одночасно. Працює з усіма видами автопілотів, порозуміється з усіма знаряддями ISO BUS і в той же час простий у використанні. Дисплей працює з будь-якою точністю сигналів корекції, починаючи з безкоштовного 30-40 см, закінчуючи РТК сигналами 2см.

Дисплей ТМХ-2050 – найпотужніший і найбільш передовий у лінійці Trimble. Він може все, що пов'язане із сільським господарством: починаючи від курсовказання і закінчуючи вирівнюванням полів та управлінням водними ресурсами. Як і інші дисплеї, він підтримує всі види сигналів і працює з усіма видами автопілотів. Підтримує функцію диференційованого посіву та внесення добрив шести продуктів. Ми ж його рекомендуємо використовувати на комбайнах, тому що ТМХ-2050 – це єдиний дисплей, який підтримує моніторинг врожайності та картування. В інших випадках достатньо і GFX-750.

 

 


Товари