Системи автоматичного водіння

 

Системы автоматического вождения Trimble фото

 

 Що таке система автоматичного керування?

 

Зараз важко уявити будь-яку польову роботу без системи автоматичного керування. Система автоматичного керування дозволяє збільшити продуктивність роботи. За рахунок точного керування вона дозволяє скоротити перекриття при культивації, обприскуванні або прибиранні, тим самим зменшити витрати на паливо, амортизацію техніки, а також скоротити час виконання роботи. Якщо розглядати посів кукурудзи, соняшника, посадку картоплі та інші культури, які потребують обов'язкових умов міжряддя, то тут системи автоводіння просто незамінні. З їхньою допомогою можна витримати міжряддя з точністю до 2 см, що позитивно впливає на подальшу обробку посіву, знижує ризик втрати врожаю при прополюванні та зменшує ризик помилки механізатора при посіві.

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА пропонує всі види автоматичного керування від Trimble. Змусити їздити згідно автопілоту можливо будь-яку техніку, починаючи з маленьких тракторів і закінчуючи комбайнами.

 

Які є системи автоматичного керування і як їх вибирати?

 

Для коректного підбору системи важливо отримати відповідь на такі запитання:

1. З яким видом техніки буде використовуватись система: це трактор, обприскувач чи комбайн?

2. Яка польова операція та швидкість роботи?

3. Чи підготовлена ​​техніка із заводу до встановлення автопілота?

За допомогою відповідей на ці питання ми можемо підібрати найкращий варіант системи автоматичного керування.

В основному трактори 5, 6, 7 серії замовляються без підготовки до автопілота, тобто на них не встановлені компоненти гідравлічного автопілота (гідравлічний розподільник повороту ліворуч/праворуч, датчик положення коліс, датчик ручної корекції, рукава та дроти). Багато обприскувачів також замовляються без підготовки, а комбайни будь-якої моделі чи серії не замовляються із підготовкою взагалі. Але це не є великою проблемою, тому що є можливість установки системи на будь-який вид техніки.

 

Види систем автоматичного керування від Trimble

 

1. Ez-Pilot

2. EMD

3. Гідравлічний автопілот

Вони працюють за різними принципами та використовують різні пристрої для цього.

 

Наші рекомендації при виборі

 

1. Якщо польова операція виконуватиметься при швидкості 0.07 км/год до 3 км/год, це лише гідравлічний автопілот. Так як для управління він використовує показники датчика кута повороту коліс і ідеально розуміє в якому вони положенні і куди потрібно повернути для досягнення точності та прямолінійності керування. Показання з контролера рульового управління, де встановлені гіроскопи та акселерометри, також показання з антени. За допомогою цих трьох показників система досягає максимальної точності та прямолінійності водіння на малих швидкостях. Максимальна швидкість роботи 28 км/година. Система працює з авторозворотом в кінці гону та управлінням знаряддям при розвороті.

2. Якщо польова операція виконується зі швидкістю 5-18 км/год, системи Ez-Pilot буде достатньо. Система Ez-Pilot дуже проста як у використанні, так і в установці.

Її комплектація така:

• електричний двигун з кермовим колесом. Встановлюється замість штатного керма. Усередині нього немає шестерень чи ремінної передачі. Принцип заснований на двох електричних котушках, чого немає у інших виробників. Це дозволяє системі працювати безшумно

• інерційний блок із трьома гіроскопами, що вбудовані в антену NAV-900. Це необхідно для розуміння системою кута нахилу техніки та точної роботи системи автоводіння

• комплект дротів. Система проста в перевстановленні з техніки на техніку за потреби, навіть недосвідчений механік чи оператор зробить це без проблем

3. Trimble зробили проміжний варіант системи автоводіння, називається EMD (Electric motor drive). Ця система може працювати на швидкостях від 4 км/год до 28 км/год. В основному встановлюємо її на самохідні обприскувачі або трактори, які працюють із прополюванням або внесенням добрив у міжряддя. EMD проміжна система між гідравлічним автопілотом та Ez-pilot для тих, кому гідравлічний автопілот не по кишені, а Ez-pilot не підходить для виконання операції. Використовує електричний двигун як пристрій управління, але контролер як у гідравлічному автопілоті. Система також працює з авторозворотом в кінці гону та управлінням знаряддям при розвороті.

 

Системы автоматического вождения Trimble фото

 


Товари