Супутникові корекції Trimble

 

Що таке супутникові корекції?

 

Будь-яке навігаційне обладнання немає сенсу якщо немає супутникових корекцій.

Супутникові корекції мають велику роль в роботі автопілотів, адже це невід'ємна частина точного водіння за допомогою якої досягаються високі результати робіт і відбувається економія коштів підприємства.

 

Trimble має кілька видів сигналів корекції для своєї лінійки навігаційних систем

 

  • сигнал Range point. Один із платних та точних сигналів. Точність сигналу +/- 10-15 см від проходу до проходу. Сигнал такого типу використовують для обприскування, розкидання, культивації, глибокорозпушування та посіву зернових. Але для посіву точних культур, обробки міжряддя або виконання технології Strip-till у жодному разі не підходить, оскільки для цих робіт потрібна висока точність.
  • сигнал Center point. Найточніший сигнал, який є, його точність +/- 2 см від проходу до проходу. Така точність сигналу забезпечується завдяки стаціонарним супутникам на орбіті, які мають стаціонарну точку на землі та точно повторюють обертання землі. Такий клас сигналу використовується для сівби точних культур, обробки міжряддя або виконання технології Strip-till. Через день, місяць або навіть рік створені смуги не перемістяться більше ніж на 2 см.
  • сигнал РТК. Цей сигнал працює за допомогою базової станції РТК, яка встановлюється для підприємстві чи будь-якому іншому місці. Найголовніша вимога до встановлення бази - це відкритий небосвід для антени в радіусі 30 м. Чим більше РТК бачитиме супутників, тим точніше їздитиме техніка в полі. Жорстке кріплення антени. Якщо антена гулятиме на кріпленні, гулятиме і трактор. РТК станція вигідна тим підприємствам, у яких 5 та більше одиниць техніки задіяно у роботах з високою точністю. Щоб не купувати на кожну техніку сигнал Center point, можна встановити свою станцію, яка буде роздавати такий точний сигнал. Сигнал РТК забезпечує точність 2 см від проходу до проходу і так само, як Center point не зміщує лінії через час. РТК із трактором спілкуються за допомогою інтернету, 2G буде достатньо. Тож у кожній одиниці техніки ставиться модем. Особливістю РТК від Trimble є те, що вони зробили запасний сигнал X-fill під час пропадання інтернету або зв'язку з РТК. X-fill це той самий сигнал Center point, але він дається лише на 20 хвилин. Якщо ж трактор не встигає за цей час відновити зв'язок із РТК, то тоді трактор зупиниться.

 

 


Товари