Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
 • Трактор New Holland T 7060
  Трактор New Holland T 7060 Трактор New Holland T 7060 Трактор New Holland T 7060 Трактор New Holland T 7060

Трактор New Holland T 7060 - грунтований на принципі універсальності

0.00 грн.
 • Мін./Макс вага зі стандартним мостом, кг. 6850/ 12000
 • Номінальна потужність (к.с.) 213
 • Максимальна потужність з системою ЕРМ (к.с.) 242 
 • Максимальний момент (Нм), що крутить, 984 при 1600 об/хвилину 
 • Місткість паливного бака (л) 412 
 • Інтервал технічного обслуговування (годинник) 600 
 • Кількість задніх гідровиходів 4 
 • Радіус повороту (м) 6,26
 • Виробник: New Holland
 • Код товару: New Holland T7060
 • Акція На складі

Дізнатися ціну

В основу конструкції покладений принцип універсальності. Трактор окрім основних польових робіт збалансований під транспортні функції. Правильна робота з дисковими знаряддями з необхідною мінімальною швидкістю від 12 км/год, оранка неможливі при недостатній потужності, ривках, пробуксували, по цьому основна цінність потужних тракторів - можливість працювати з сучасними широкозахватними посівними комплексами і грунтообробним устаткуванням, які наслідуючи технічний прогрес усе більш ускладнюються в конструкції для досягнення максимальної продуктивності і якості виконуваний функція. Трактор New Holland Т7060 також є втіленням усіх сучасних досягнень і інновацій в тракторобудуванні. У своєму класі трактор є найпотужнішим і економічнішим.

Трактор New Holland Т7060 - втілення сучасних досягнень

Трактор New Holland Т7060 в своєму класі є самими потужним і економічними, системи управління двигуном і трансмісією, повна автоматизація управлінням  навішуванням і гідравлічною системою забезпечують трактору New Holland T 7060 більш ніж достатній запас потужності і моменту, що крутить, для упевненої роботи з причіпним, що агрегатується, або  навісним устаткуванням, а також кращу відносно конкурентів економічність

трактор new holland т7060

Компанія New Holland створила модельний ряд тракторів, які ідеально пристосовані до потреб сільського господарства. Вони легше, але потужніше своїх попередників, але, при цьому, маневреннее та економічніше. Висока потужність трактора - 215 к.с. (щодо своєї маси меньш 7 тон) і додаткове використання форсованого наддуву, дозволяє розвивати потужність до 240 к.с.
 

Трансмісія трактора Нью Холланд Т 7060

Ергономічна система управління коробкою передач. Конкуруючі моделі тракторів, як правило, оснащені напівавтоматичними системами силового перемикання передач, кожне спрацювання яких призводить до відчутної втрати потужності. На відміну від них трансмісія Т7060 повністю автоматизована, що дозволяє не переривати роботи при перемиканні між швидкостями у всьому діапазоні від 1,5 до 50 км / год. Продуктивність гідравліки на цих тракторах становить 187 або 217 л. за хвилину. Система управління тягою Terralock може відключити блокування диференціала, а потім і повний привід, що дає можливість здійснювати розвороти на мінімальній площі з мінімальним пошкодженням ґрунту.

Програмований перемикач човникового типу дозволяє оператору швидко і плавно здійснювати перемикання між передніми та задніми передачами. Двигун трактора оснащений фільтром, ресурс якого до заміни становить 600 мотогодин. Це економія часу та коштів. Удосконалена система охолодження допомагає забезпечити жорсткий контроль над температурою двигуна, гідравлічної системи і трансмісії навіть в найспикотніших робочих умовах. Для підтримки оптимальної температури при експлуатації тракторів Т7060 застосовується динамічна схема циркуляції рідини. Каталог New Holland

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари