Мульчери

Навісний мульчер фото

 

 

Що таке мульчер? Для чого він використовується?

 

Мульчер - це спеціалізоване навісне обладнання, яке застосовується для розчищення полів та ділянок, що заросли лісом та чагарниками. Слово «мульчер» було утворено від мульча - подрібнений матеріал (тріски, листя тощо), що утворюється після роботи мульчера.

Основне призначення мульчера - це розчищення місцевості та подрібнення рослинності, дерев, гілок, пнів, каміння, чагарників у дрібні тріски і при цьому не завдаючи шкоди екології даної місцевості.

 

Сфера застосування мульчерів


Цей агрегат найчастіше застосовують при:

 • розчищення смуг відведення земель до нафто- та газопроводів, вздовж ліній зв'язку та електропередач та інших подібних об'єктів

 • підготовці зарослих майданчиків під забудову

 • підготовці просік, протипожежних смуг та шляхів проїзду до лісових галявин

 • розчищення узбіччя вздовж автотрас

 • розчищення нових сільськогосподарських угідь

 • знищення занедбаних садів

 • розробці покладів корисних копалин

 • подрібнення каміння

 • підготовці ґрунту до посадки;

 • розчищення зарослих дрібноліссям земель

 • поліпшення орних та інших земель

 • розчищення лісових ділянок після заготівлі деревини


Види та моделі мульчерів. Яку модель краще обрати?

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА пропонує своїм клієнтам кращий вибір навісних агрегатів на ринку, спираючись на власний досвід та практику використання цієї техніки іншими аграріями. 

 

Мульчери від виробника Valentini 

З середини 70-х років була заснована італійська компанія та бренд Valentini Antonio SRL, що асоціюється з професіоналами в сільськогосподарському і будівельному секторах. Місією компанії завжди було виробництво ефективних, довговічних і надійних машин, простих у використанні та здатних задовольнити найвибагливіших клієнтів. Протягом багатьох років Valentini Antonio SRL спеціалізується на виробництві чотирьох ліній обладнання, які можна переглянути на нашому веб сайті. Сьогодні, після багатьох років успішного ведення бізнесу, філософія і мрія компанії залишилися незмінними: пропонувати клієнтам максимальну якість, кращу продуктивність і всю необхідну їм допомогу.

Модельний ряд машин від Valentini , які пропонує компанія ПОЛЕТЕХНІКА:

Мульчер - ротоватор Apache працює як мульчер, як ротоватор і як каменедробарка.Фрезерує ґрунт з подрібненням пнів, коренів, каменів на глибину до 25 см. Подрібнює деревину, пні та каміння діаметром до 20 см. Робоча швидкість при ротоваціі ґрунтів до 500 м/год.

Лісовий мульчер Navajo - ідеальний для лісництва з ротором лісового типу з фіксованими різцями та протиріжучими пластинами всередині корпусу. Призначений для розчищення зарослих деревами й чагарником полів, лісових ділянок, ділянок трубопроводів і ЛЕП, смуг відводу вздовж доріг, а також інших важкодоступних місць з густою рослинністю. Зрізає і подрібнює дерева, кущі та пні діаметром до 25 см.

Мульчувач - ротоватор Demonio створений для виконання робіт по ліквідації заростей, подрібнення деревної маси, пнів, коренів, перемішування ґрунту, закладання добрив і вирівнювання поверхні ґрунту. Також відрізняється високою якістю і довговічністю, простотою обслуговування і конкурентною ціною. )Глибина фрезерування ґрунту до 40 см та деревно-чагарникової рослинності (ДЧР).

 

Мульчер-ротоватор Valentini фото

Мульчер-ротоватор Valentini фото


Мульчери від виробника Merlo:

MERLO - вiдома iталiйська, динамiчна, сучасна промислова компанiя, що має виключно приватний капітал для виробництва високотехнологічних машин. Успіх Merlo в свiтi обумовлений його здатністю вивчати та здатністю знати, як передбачити потреби ринкiв. Кожна вироблена машина доводить, що компанія пропонує своїм клієнтам кращi технологiї, доступнi сьогоднi, з гарантією пятдесятирічного досвiду в дослідженнях та інноваціях. 

Модельний ряд агрегатів бренду Merlo, які пропонує компанія ПОЛЕТЕХНІКА:

Модель MM 180 та MM 350 використовується для рекультивації земель від заростей будь-якого виду рослин, дерев, чагарників. Завдяки гідростатичному ВВП має найкращі характеристики потужностi на робочих органах, завдяки трьохточковій навісці дозволяє навісити дуже широкий ряд навісного обладнання - мульчери, снігоприбирачі, тримера, косарки, обрізувачі. Завдяки використанню гідравліки, дозволяє переміщатися вiд 0.2 км/год i плавно регулювати обороти навісного обладнання з точним позиціонуванням на оброблюваній поверхні.

 

Ціни на мульчери в Україні: від чого може залежати вартість?

 

Вартість напряму залежить від:

 1. Розміру агрегату та на яку максимальну глибину він може працювати

 2. Комплектації, а саме: 

 • наявність прикочуючого барабана

 • гідравлічне керування глибини обробітку або звичайні гвинтові опори

 • захисна рамка механічна або гідравлічна

 

Економічна доцільність купівлі мульчера до свого парку техніки

 

Обробіток віддалених територій та невеликі об'єми робіт виконувати найманою технікою виявляється недоцільним. Собівартість використання власного агрегату як мінімум в два-три рази нижче, ніж оренда або наймана бригада, а якість виконання таких робіт часто набагато вища.

 

Шукаєте де купити мульчер в Україні? - ПОЛЕТЕХНІКА!

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА надає повну консультативну підтримку до придбання техніки, допомагає правильно підібрати необхідну машину, враховуючи специфічні умови кожного клієнта. Ми пропонуємо повний супровід в процесі використання агрегату.

 

Ремонт та обслуговування мульчерів в Україні

 

Обслуговування мульчерів виконується сервісною службою компанії ПОЛЕТЕХНІКА з можливістю повного капітального ремонту або ремонту окремих вузлів. Ми надаємо гарантії на виконані роботи та використані запасні частини.


Товари