Мульчери

 

Самохідний мульчер фото

 

Мульчери: самохідні та навісні

 

Мульчер - це спеціалізоване навісне обладнання, яке застосовується для розчищення полів та ділянок, що заросли лісом та чагарниками. Слово «мульчер» було утворено від «мульча» - подрібнений матеріал (тріски, листя тощо), що утворюється після роботи мульчера.

Основне призначення мульчера - це розчищення місцевості та подрібнення рослинності, дерев, гілок, пнів, каміння, чагарників у дрібні тріски і при цьому не завдаючи шкоди екології даної місцевості.

Мульчери бувають самохідні або навісні.

Самохідний мульчер - це спеціалізована машина з обмеженим вибором навісного обладнання. Це може бути не тільки мульчуюча приставка, а й снігоприбиральники, лопати тощо. З мульчером він працюватиме лише по поверхні, практично без заглиблення та перемішування подрібненої деревини із землею. Але буде мати велику продуктивність, і як наслідок – більша витрата палива. Також, при розгляді самохідного мульчера, потрібно звертати увагу на багато параметрів, таких як: потужність самого енергетичного засобу, механічний або гідравлічний привід ВОМ, який значно дорожчий і складніший в експлуатації. Вибір мульчерів під гідравлічний ВОМ значно обмежений і через конструктив - вони дорожчі.

Краще в цьому плані буде навісний мульчер, тому що його можна вибрати під конкретні умови використання, з необхідною глибиною обробки та подрібнюваного матеріалу, у кам'янистих або звичайних ґрунтах. У таких мульчерах значно більшого ресурсу мають робочі органи, вони мають мінімальні витрати на експлуатацію. Розмір мульчера можна підібрати за потужністю трактора, який вже є у господарстві і який використовується на інших роботах.

 

Принцип роботи

 

Технологія застосування самохідних колісних мульчерів TRE EMME – замінює відразу ж кілька видів робіт, таких як – рубання дерев та чагарників, їх корчування, складування, спалювання, адже вивезення залишків після мульчера не потрібне, як і не потрібне застосування дорогих хімікатів, які до того ж шкідливі та небезпечні для довкілля та людського здоров'я. Самохідні колісні мульчери TRE EMME гарантують як повне видалення, так і утилізацію деревної рослинності, дерев'яних залишків порубки за один прохід. Мульчер зріже дерева та чагарники, перемеле їх у тріску, після чого перемішає її з верхнім шаром ґрунту, залишаючи їх за собою. Ці універсальні, високопродуктивні та зручні в експлуатації машини ідеально підходять для лісового господарства та лісокористування. Завдяки широкому спектру навісного обладнання ці машини надзвичайно універсальні і можуть витримувати найсуворіші умови роботи. Завдяки огляду на 360° і неймовірній маневреності вони ідеально підходять для тих компаній, у яких безкомпромісна якість є пріоритетом. Компактні розміри дозволяють використовувати їх у вузьких місцях, а їхня продуктивність дійсно найвищого класу.

 

Сфера застосування мульчерів


Цей агрегат найчастіше застосовують при:

 • розчищення смуг відведення земель до нафто- та газопроводів, вздовж ліній зв'язку та електропередач та інших подібних об'єктів

 • підготовці зарослих майданчиків під забудову

 • підготовці просік, протипожежних смуг та шляхів проїзду до лісових галявин

 • розчищення узбіччя вздовж автотрас

 • розчищення нових сільськогосподарських угідь

 • знищення занедбаних садів

 • розробці покладів корисних копалин

 • подрібнення каміння

 • підготовці ґрунту до посадки;

 • розчищення зарослих дрібноліссям земель

 • поліпшення орних та інших земель

 • розчищення лісових ділянок після заготівлі деревини

 

Машина складається з

 

 • передня триточкова навішування
 • передній гідравлічний вал відбору потужності
 • 6-циліндрові двигуни потужністю до 250 кВт (335 л.с.) Tier IV Final
 • електронно керована гідростатична трансмісія з максимальною швидкістю 36 км/год
 • постійний повний привід і чотириколісне кермо з трьома режимами.
 • кабіна відповідає стандартам Rops/Fops, з омологованими прозорими ударопрочними панелями
 • гідравлічна система з насосом, чутливим до навантаження

 

Розміри та габарити мульчерів

 

Розміри та габарити мульчерів


Види та моделі мульчерів. Яку модель краще обрати?

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА пропонує своїм клієнтам кращий вибір навісних агрегатів на ринку, спираючись на власний досвід та практику використання цієї техніки іншими аграріями. 

 

Мульчери від виробника Valentini 

З середини 70-х років була заснована італійська компанія та бренд Valentini Antonio SRL, що асоціюється з професіоналами в сільськогосподарському і будівельному секторах. Місією компанії завжди було виробництво ефективних, довговічних і надійних машин, простих у використанні та здатних задовольнити найвибагливіших клієнтів. Протягом багатьох років Valentini Antonio SRL спеціалізується на виробництві чотирьох ліній обладнання, які можна переглянути на нашому веб сайті. Сьогодні, після багатьох років успішного ведення бізнесу, філософія і мрія компанії залишилися незмінними: пропонувати клієнтам максимальну якість, кращу продуктивність і всю необхідну їм допомогу.

Модельний ряд машин від Valentini , які пропонує компанія ПОЛЕТЕХНІКА:

Мульчер - ротоватор Apache працює як мульчер, як ротоватор і як каменедробарка.Фрезерує ґрунт з подрібненням пнів, коренів, каменів на глибину до 25 см. Подрібнює деревину, пні та каміння діаметром до 20 см. Робоча швидкість при ротоваціі ґрунтів до 500 м/год.

Лісовий мульчер Navajo - ідеальний для лісництва з ротором лісового типу з фіксованими різцями та протиріжучими пластинами всередині корпусу. Призначений для розчищення зарослих деревами й чагарником полів, лісових ділянок, ділянок трубопроводів і ЛЕП, смуг відводу вздовж доріг, а також інших важкодоступних місць з густою рослинністю. Зрізає і подрібнює дерева, кущі та пні діаметром до 25 см.

Мульчувач - ротоватор Demonio створений для виконання робіт по ліквідації заростей, подрібнення деревної маси, пнів, коренів, перемішування ґрунту, закладання добрив і вирівнювання поверхні ґрунту. Також відрізняється високою якістю і довговічністю, простотою обслуговування і конкурентною ціною. )Глибина фрезерування ґрунту до 40 см та деревно-чагарникової рослинності (ДЧР).

 

Мульчер-ротоватор Valentini фото

Мульчер-ротоватор Valentini фото


Мульчери від виробника Merlo:

MERLO - вiдома iталiйська, динамiчна, сучасна промислова компанiя, що має виключно приватний капітал для виробництва високотехнологічних машин. Успіх Merlo в свiтi обумовлений його здатністю вивчати та здатністю знати, як передбачити потреби ринкiв. Кожна вироблена машина доводить, що компанія пропонує своїм клієнтам кращi технологiї, доступнi сьогоднi, з гарантією пятдесятирічного досвiду в дослідженнях та інноваціях. 

Модельний ряд агрегатів бренду Merlo, які пропонує компанія ПОЛЕТЕХНІКА:

Модель MM 180 та MM 350 використовується для рекультивації земель від заростей будь-якого виду рослин, дерев, чагарників. Завдяки гідростатичному ВВП має найкращі характеристики потужностi на робочих органах, завдяки трьохточковій навісці дозволяє навісити дуже широкий ряд навісного обладнання - мульчери, снігоприбирачі, тримера, косарки, обрізувачі. Завдяки використанню гідравліки, дозволяє переміщатися вiд 0.2 км/год i плавно регулювати обороти навісного обладнання з точним позиціонуванням на оброблюваній поверхні.

 

Ціни на мульчери в Україні: від чого може залежати вартість?

 

Вартість напряму залежить від:

 1. Розміру агрегату та на яку максимальну глибину він може працювати

 2. Комплектації, а саме: 

 • наявність прикочуючого барабана

 • гідравлічне керування глибини обробітку або звичайні гвинтові опори

 • захисна рамка механічна або гідравлічна

 

Економічна доцільність купівлі мульчера до свого парку техніки

 

Обробіток віддалених територій та невеликі об'єми робіт виконувати найманою технікою виявляється недоцільним. Собівартість використання власного агрегату як мінімум в два-три рази нижче, ніж оренда або наймана бригада, а якість виконання таких робіт часто набагато вища.

 

Швидкість роботи та продуктивність

 

Всі чотири провідні колеса управляються за допомогою гідравлічного підсилювача. Є чотири режими управління (на передніх колесах, поворотне управління, крабове управління та опціонально - тільки на задніх колесах). Гідравлічна система управління навісним обладнанням забезпечує незліченну конкурентну перевагу в порівнянні з традиційними системами, що використовують механічні пристрої. Начіпне обладнання може працювати в положеннях, що виходять за межі максимальних кутів, що допускаються карданними валами; відсутні механічні деталі, схильні до поломки, і, як наслідок, виключається будь-яка віддача кінематичного ланцюга. Крім того, оператор може змінити напрямок обертання навісного обладнання за допомогою простого електрогідравлічного управління в кабіні. Радіокерована гідравлічна лебідка, яка може бути встановлена ​​в задній частині шасі. Залежно від моделі, вантажопідйомність варіюється від 7,5 до 12 тонн. Високий дорожній просвіт дозволяє працювати навіть в умовах екстремального бездоріжжя, що робить ці моделі потужними та універсальними. Залежно від насадки, що мульчує, обсяг виконаних робіт може досягати до 8-ми гектар! З мінімальною витратою палива.

 

Техніка безпеки

 

Сталева конструкція тракторів-інструментальників - це незламний каркас, на якому побудовано високотехнологічну робочу систему. Шасі, посилене високоміцною захисною арматурою в найбільш уразливих місцях, посилює концепцію жорсткості та міцності завдяки ексклюзивній конструкції, стійкій до скручування. В результаті ми отримуємо ряд особливо ефективних та міцних машин для всіх сфер застосування, особливо для найскладніших.

Сертифіковані кабіни та протиударне скло: кабіна Merlo сертифікована за стандартами FOPS – рівень II – та ROPS із схваленим протиосколочним склом, що гарантує високий рівень безпеки оператора. Ці моделі були розроблені для забезпечення найкращої продуктивності у найскладніших робочих зонах. Фари, повітрозабірники, радіатори, електропроводка та гідравлічні труби можуть бути захищені спеціальними сталевими огорожами.

 

Шукаєте де купити мульчер в Україні? - ПОЛЕТЕХНІКА!

 

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА надає повну консультативну підтримку до придбання техніки, допомагає правильно підібрати необхідну машину, враховуючи специфічні умови кожного клієнта. Ми пропонуємо повний супровід в процесі використання агрегату.

 

Ремонт, запчастини та обслуговування мульчерів в Україні

 

Обслуговування мульчерів виконується сервісною службою компанії ПОЛЕТЕХНІКА з можливістю повного капітального ремонту або ремонту окремих вузлів. Ми надаємо гарантії на виконані роботи та використані запасні частини.


Товари