Бетонозмішувачі

Бетонозмішувач Merlo фото

 

Що таке бетонозмішувач? Для чого він використовується?

 

У багатьох компаній при проведенні будівельних робіт, пов'язаних з використанням великої кількості бетону, постає вибір: доставка з бетонного заводу або виробництво самотужки.

На прийняття рішення впливає як ціна доставки, так і обсяги та вид використовуваного розчину.

Вирішити проблему виробництва та доставки безпосередньо до місця укладання різних видів бетону (включаючи важкі види або зі складною рецептурою) у потрібних обсягах може бетонозмішувач.

За наявності компонентів, які практично всюди доступні, можна робити бетон в необхідних обсягах, за необхідною рецептурою зі значно меншими витратами. Оскільки вартість електроенергії, палива, витратних матеріалів постійно зростає – використання бетону власного виробництва стає рентабельним та вигідним.

 

Моделі бетонозмішувачів бренду Merlo

 

У компанії ПОЛЕТЕХНІКА представлені дві моделі самохідних бетонозмішувачів із самозавантаженням Merlo.Вони є двох модифікацій:

 • DBM 2500

 • DBM 3500

 

Бетонозмішувач Merlo фото

 

Переваги використання самохідних машин бетонозмішувачів:

 

 • у виробництві приймає участь усього 1-2 особи та 1 одиниця техніки

 • мінімальні витрати на пальне - машина як виготовляє, так і доставляє бетон до місця використання

 • є можливість виготовлення малих кількостей розчину, різних видів та консистенцій

 • термін виготовлення бетону триває максимум півгодини у потрібному обсязі для початку робіт та з потрібним рецептом

 

Чому варто купити бетонозмішувачі Merlo?

 

Машина має позашляхове шасі з трьома режимами керування колесами, що дає можливість працювати в умовах непідготовлених майданчиків, вузьких внутрішніх приміщень, куди не заїде автобетонозмішувач.

Бетонозмішувач із самозавантаженням DBM включає дві моделі з продуктивністю міксера 2500 або 3500 літрів бетону. Можливість реверсного керування забезпечує подвійне кермо. Він полегшує роботу оператора під час завантаження компонентів та укладання бетону.

DBM складаються з рами, де розміщені основні механізми. Її призначенням є оптимальний розподіл ваги та низького центру тяжіння, що є необхідною умовою для створення практичної та універсальної машини. На DBM 3500 - двигун Deutz аналогічної потужності. Гідростатична трансмісія на DBM 3500EV має двошвидкісну коробку передач (11 км/год на першій та 40 км/год на другій передачі). Швидкісний діапазон гарантує найкращі експлуатаційні параметри у будь-якій ситуації.

Машина абсолютно проста і зрозуміла в управлінні, керування барабаном продубльовано зовні, що забезпечує точне укладання бетону за допомогою жолобів.Барабан розвертається на 180 градусів і нахиляється по осі для зручності роботи. Є власний запас води для замішування бетону та самоочищення.

 

Модель DBM 2500 відрізняється від DBM 3500 меншим обсягом головного бака і габаритними розмірами.

 

Від чого може залежати ціна?

 

Ціна бетонозмішувача може змінюватись в залежності від комплектації. На машину можна додатково встановити:

 • подовжувальний жолоб L = 1,5 м для бетонозмішувачів

 • наземний електричний механізм керування для обертання барабанів (кнопкова панель)

 • гідравлічна система зважування

 • електронна система зважування з принтером (дозволяє точно дозувати кожен компонент)

 • електронна система зважування без принтера

 

Де придбати бетонозмішувачі? - ПОЛЕТЕХНІКА! Кращий сервіс, запчастини та ремонт

 

Купуючи агрегат у ПОЛЕТЕХНІЦІ Ви отримуєте можливість вибрати фінансові умови, які максимально будуть наближені до Ваших можливостей оплати. Нами буде проведено навчання персоналу підприємства для правильної та ефективної експлуатації машини. Оскільки компанія ПОЛЕТЕХНІКА представляє багато торгових марок на території України, сервісна служба має великий досвід експлуатації різної самохідної техніки. Сервісні інженери пройшли спеціалізоване навчання з усіх видів техніки та мають відповідні сертифікати. Розташування сервісних центрів і сервісних інженерів дозволяє швидко і якісно усунути поломки, що виникли, або провести технічне обслуговування на базі клієнта або в умовах ремонтної майстерні на базі ТВЦ. Постійна наявність витратних матеріалів на складі запасних частин дозволяє належним чином підтримувати куплену Вами машину в нормальному технічному стані для найпродуктивнішої роботи, з найкращою віддачею.

 

 


Товари