Посівний матеріал

Купити насіння в онлайн магазині ПОЛЕТЕХНІКА

 

Насіння, як посівний матеріал має першорядну важливість. Урожайність сільськогосподарських культур великою мірою залежить якості посівного матеріалу (насіння). За статистичними даними, насіння зумовлює рівень урожайності на 30 – 35 %. Насіння високої якості в порівнянні зі звичайним забезпечує збільшення врожайності зерна 3 - 4 ц/га.

 

Як правильно вибрати посівний матеріал? На що звертати увагу?

 

Перед покупкою необхідно обов'язково вивчити насіння щодо цих показників:

 

  • схожість
  • енергія проростання
  • чистота
  • маса тисячі насіння
  • рік урожаю

 

Види посівного матеріалу компанії ПОЛЕТЕХНІКА

 

У нашому насіннєвому портфоліо є насіння ріпаку та соняшника, яке підійде як для класичних технологій, так і для Clearfield® та Експрес® технологій. А кукурудза із ФАО від 200 до 430 дозволить товаровиробникам сіяти її у різних кліматичних зонах України.

 

Купівля гібридів насіння

 

З розвитком генетики та селекції насіннєвий матеріал стали одержувати у вигляді схрещування кращих материнських форм. Внаслідок чого з'явилися нові види насіння – гібриди, з абсолютно новими якісними характеристиками, наприклад, холодостійкість та вологовіддача у кукурудзи, вміст олії та посухостійкість у соняшнику, стійкість до хвороб та гербіцидів певних груп у ріпаку тощо. Гібридне насіння обробляють засобами захисту рослин і фасують у мішки, наприклад, 150 тис. насіння по соняшнику, які називаються посівною одиницею.

 

Переваги покупки посівного матеріалу в ПОЛЕТЕХНІЦІ

 

Розуміючи актуальні тенденції у розвитку сільського господарства в Україні фахівцями компанії ПОЛЕТЕХНІКА були відібрані одні з найкращих виробників насіння з багаторічною історією та науково-технічною базою. Насіння від таких виробників, як Limagrain та Syngenta зарекомендувало себе на території України як високоврожайне та стресостійке у різних зонах вирощування.

Важливу роль у збереженні посівних якостей насіння має система зберігання. У компанії ПОЛЕТЕХНІКА насіння зберігається на складах, обладнаних системами клімат контролю, що дозволяє створити ідеальні умови для збереження посівного матеріалу.

Контроль якості насіння також займає важливе місце у збереженні посівних якостей. Цей механізм реалізований через своєчасну сертифікацію насіння, що допомагає оперативно отримувати максимально достовірну інформацію.

Купуючи насіння в компанії ПОЛЕТЕХНІКА товаровиробник отримує надійного партнера зі 100% оригінальним насінням, посівні якості якого підтверджені відповідними сертифікатами, оперативну логістику та можливість скористатися різними способами оплати. Крім того, для постійних клієнтів діє система знижок та привілеїв.

 

Доставка насіння

            

Система логістики в компанії побудована таким чином, що насіння доставляється точно у термін, вказаний сільгоспвиробником. Це досягається наявністю штату власних автомобілів та співпрацею з перевізниками.

 


Товари