Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
  • Merlo Panoramic 38.13 plus
    Merlo Panoramic 38.13 plus Merlo Panoramic 38.13 plus Merlo Panoramic 38.13 plus Merlo Panoramic 38.13 plus
Новинка

Merlo Panoramic 38.13 plus

0.00 грн.

MERLO PANORAMIC 38.13 PLUSЦе універсальна машина з неперевершеною системою безпеки.

Двигун 115 к.с ЄВРО 5
Мах швидкість 40 км/год
Мах вантажопідйомність  3.8 тонн 
Мах виліт стріли 13 м
  • Виробник: Merlo
  • Код товару: merlo panoramic 38.13 plus
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

Мерло Панорамік 38.13 це машина яка забезпечена найбільшою кабіною в своєму кластері, з самими комфортними умовами роботи.
Система поперечного вирівнювання і передні лапи не виступають за габарити, дозволяють працювати з вантажем на не рівні і не підготовлених майданчиках.
Поперечний зсув стріли дозволяє точно і швидко працювати з вантажем, економлячи час і паливо.

Стріла без зовнішніх трубопроводів з гідравлічними виходами на кінці, дозволяє підключати весь ряд навісного обладнання включаючи навішування з гідро моторами. Дана машина оснащена 120-літровим гідравлічним насосом і опціей- постійний прямий і реверсивний потік масла. Який дозволяє працювати з бетоно змішувачами, бурами, щітками, пилами і іншими навішеннями

Плавність і точність роботи гідравліки досягнуто застосуванням інноваційних систем управління і розподілу. Машина оснащена монітором MCDC дозволяє візуалізувати роботу з вантажем системи безпеки і настройку на навішення для забезпечення найкращої безпеки .. Двигун встановлений Дойц 3,6 літра потужністю 115 кінських сил з системою ЄВРО 5 яка дозволяє довше працювати в закритих приміщеннях без диму. У погрузчике так само перед встановлена ​​система дистанційного керування стрілою, для лебідок, люлек.

Трансмісія встановлена ​​гідростатична з постійним приводом обох мостів і двох режимної роботою з максимальною швидкістю пересування 40 км \ год .Усіленная рама, захист життєво важливих механізмів і вузлів, надійна конструкція, простота конструкції, доступність вузлів для обслуговування забезпечують довгий і не дорогий термін експлуатації.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари