Мой Магазин
  • Навантажувач Merlo
    Навантажувач Merlo Навантажувач Merlo Навантажувач Merlo Навантажувач Merlo
Новинка

Навантажувач Merlo

Навантажувач Merlo

0.00 грн.

Телескопічний навантажувач Merlo

Merlo першим створив телескопічний навантажувач TURBOFARMER, призначений для сільського господарства, оснащений сертифікацією для буксирування причепів на дорозі зі швидкістю 40 км/год. В Україні купити навантажувачі цієї серії

  • Виробник: Merlo
  • Код товару: 5a99339590468
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

Телескопічний навантажувач Merlo

Merlo першим створив телескопічний навантажувач TURBOFARMER, призначений для сільського господарства, оснащений сертифікацією для буксирування причепів на дорозі зі швидкістю 40 км/год. В Україні купити навантажувачі цієї серії можна в офіційного дилера Merlo - компанії Полетехніка.

Мерло - № 1 в області технології та безпеки
Бренд Merlo завжди був і залишається синонімом передової технології в сфері виробництва телескопічних навантажувачів. Вся наша історія, починаючи з 1964 року, побудована на завзятості й відданості нашій справі. Реалізація комплексних проектів, від ідеї до результату, від проектування до продажу, вимагає використання інноваційних та випереджальних часів рішень, одночасно враховують можливі зміни в напрямку ринкових тенденцій. Результатом наших зусиль стали компактні легко керовані телескопічні навантажувачі. Тому купити таку техніку - значить створити собі висококомфортабельні умови. Використання merlo гарантує підвищення продуктивності в полях. Підіймач оснащен гідростатичними трансмісіями для досягнення більшої точності та безпеки з "активним" гальмуванням безпеки та простоти використання. А система EPD дозволяє зменшити витрату палива на 18% для реальної річної економії. Це, погодьтеся, дуже важливий факт!

Купуючи телескопічний навантажувач моделі Turbofarmer ви отримуєте ідеальне рішення для задоволення потреб в сільськогосподарському світі. Навантажувачі цієї серії мають вантажність від 3400 до 5000 кг.

Телескопічний навантажувач Merlo забезпечує підйом стріли до 10 м, оснащений турбодвигуном потужністю до 156 кінських сил, гідравлічна система Load Sensing.

Телескопічний навантажувач Мерло серії Turbofarmer мають інноваційну систему безпеки Merlo CDC (Dynamic Load Control), яка підвищує рівень безпеки без зниження продуктивності.


Переваги навантажувача Мерло:

- Зниження ваги та розмірів для великої керованості й зниження споживання.
- Відмінна видимість, високий дорожній просвіт навантажувача Мерло, що дозволяє працювати і на суші з перешкодами на землі.
- Потужність двигуна до 156 к.с.
- Система визначення навантаження для зниження споживання і максимальної продуктивності.
- Швидкість телескопічного навантажувача Мерло - 40 км/год. Гідростатична трансмісія з електронним управлінням EPD (EcoPowerDrive).
- Європейський рейтинг: Merlo замінює собою сільськогосподарський трактор.
- Сталевий ремінь, який розподіляє вантажі та усуває задню противагу. Замок, запатентована система для швидкого підключення / від'єднання вкладень MCVTronic.
- Продуктивність навантажувача Мерло до 50 центнерів і робоча висота до 10 метрів.
- Бічний рух стріли: запатентована технологія Merlo.
- CDC: унікальна система безпеки телескопічного навантажувача Merlo.

Купити телескопічний навантажувач Мерло, або дізнатися більше про його переваги можна прямо зараз, просто кликнувши на кнопку "Дізнатися ціну".

Відео огляд можливостей телескопічного навантажувача Мерло.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари