Мой Магазин
  • Обприскувач самохідний Berthoud Raptor.
    Обприскувач самохідний Berthoud Raptor. Обприскувач самохідний Berthoud Raptor. Обприскувач самохідний Berthoud Raptor. Обприскувач самохідний Berthoud Raptor. Обприскувач самохідний Berthoud Raptor.
Новинка

Обприскувач самохідний Berthoud Raptor.

Обприскувач самохідний Berthoud Raptor.

0.00 грн.
САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ BERTHOUD RAPTOR – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ДЛЯ УСУНЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАГРОЗИ ДЛЯ ВРОЖАЯ! Концепція нового самохідного обприскувача Berthoud - не завдавати шкоди врожаю, а дбайливо його захищати. На це спрямовані всі конструктивні рішення машини: високикий кліренс, ідеальна стабілізація штанги, повністю закрите днище,
  • Виробник: Berthoud
  • Код товару: 5a99339590933
  • Акція На складі

Дізнатися ціну
САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ BERTHOUD RAPTOR – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ДЛЯ УСУНЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАГРОЗИ ДЛЯ ВРОЖАЯ! Концепція нового самохідного обприскувача Berthoud - не завдавати шкоди врожаю, а дбайливо його захищати. На це спрямовані всі конструктивні рішення машини: високикий кліренс, ідеальна стабілізація штанги, повністю закрите днище, вузькі колеса та колісні стійки, одна колія від передніх та задніх коліс. 1. Повний привод та рівномірний розподіл навантаження самохідного обприскувача забезепечує зменшене пробуксовування та усуває прогрузання в складних умовах: після великої кількості опадів, після оранки або дискування, скорочує час простоїв та забезпечує більш ранній вихід в поле та зменшення пошкодження рослин. 2. Завдяки високому кліренсу 160-180 см, а також діапазону робочої висоти штанги 0,5–3,15 м Berthoud Rаptor надає можливість для захисту та підживлення культур протягом усього періоду вегетації: від внесення КАС по мерзлоталому ґрунті до проведення десікації. 3. Дві турбіни насосу обприскувача замість однієї (патент Berthoud) призначені кожна на певний діапазон тиску, що дозволяє, наприклад, під час роботи одній турбіні повністю забезпечувати циркуляцію, а іншій – процес обприскування, що підвищує продуктивність, а також збільшує ресурс всього насосу.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари