Мой Магазин
  • Обприскувач самохідний Berthoud Raptor
    Обприскувач самохідний Berthoud Raptor Обприскувач самохідний Berthoud Raptor Обприскувач самохідний Berthoud Raptor Обприскувач самохідний Berthoud Raptor Обприскувач самохідний Berthoud Raptor
Новинка

Обприскувач самохідний Берту Раптор.

Обприскувач самохідний Берту Раптор.

0.00 грн.

САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ BERTHOUD RAPTOR - ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ДЛЯ УСУНЕННЯ БУДЬ ЗАГРОЗИ ВРОЖАЮ!
Концепція нового самохідного обприскувача Berthoud - не завдавати шкоди врожаю, а дбайливо його захищати. На це спрямовані всі конструктивні рішення машини: високий кліренс, ідеальна стабілізація штанги, повністю закрите днище, вузькі ко

  • Виробник: Berthoud
  • Код товару: 5a99339590933
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ BERTHOUD RAPTOR - ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ ДЛЯ УСУНЕННЯ БУДЬ ЗАГРОЗИ ВРОЖАЮ!
Концепція нового самохідного обприскувача Berthoud - не завдавати шкоди врожаю, а дбайливо його захищати. На це спрямовані всі конструктивні рішення машини: високий кліренс, ідеальна стабілізація штанги, повністю закрите днище, вузькі колеса і колісні стійки, одна колія від передніх і задніх коліс. Повний привід і рівномірний розподіл навантаження самохідного обприскувача забезпечує зменшення пробуксовки і усуває застрявання в складних умовах: після великої кількості опадів, після оранки або дискування, скорочує час простоїв і забезпечує більш ранній вихід в поле.

Завдяки високому кліренсу 160-180 см, а також діапазону робочої висоти штанги 0,5-3,15 м Berthoud Rаptor надає можливість для захисту і підживлення культур протягом усього періоду вегетації від внесення КАС по мерзлоталому грунті до проведення десикації. Дві турбіни насоса обприскувача замість однієї (патент Berthoud) призначені на певний діапазон тиску, дозволяють, наприклад, під час роботи однієї турбіни повністю забезпечувати циркуляцію, а інший - процес обприскування, що підвищує продуктивність, а також збільшує ресурс всього насоса. Берту Раптор це найширша на ринку номенклатура продукції, в залежності від Ваших потреб і вимог компанія Берту пропонує на вибір 3 типи обприскувачів з об'ємом бака від 2500 до 5200 літрів і штангами робочою шириною від 24 до 44 м.

Версія обприскувача Берту виконання з задньої штангою представлена 4 моделями з баками об'ємом 2500, 3200, 4200 5200 літрів і штангами Axiale 2, DDL, EKTAR B2 / B3 шириною від 24 до 44 метрів. Шасі і привід Механічно зварене шасі обприскувача Берту представляє собою профіль прямокутного перетину розраховано з великим запасом міцності, для забезпечення стійкості і надійності установки. Осі складаються з механічно розсовує полупоперечен (опція гідравлічно регульованою колії)

Переваги шасі обприскувача Берту Раптор підресорною передній і задній міст з пневматичною підвіскою. З боку штанги хитний міст для оптимальної адаптації обприскувача Берту до стану поверхні робочих ділянок. Зрівняльний клапан для регулювання тиску повітря в підвісці в залежності від навантаження Опція: керований з кабіни зрівняльний клапан для здування підвіски, наприклад при транспортуванні обприскувача на автопричепі. Гідравлічні амортизатори на кожному колесі обприскувача Берту для обмеження паразитних коливань. Дуже хороша маневреність в чесність при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту. Оптимальна стійкість при вугіллі ухилу з корекцією на задній осі Автоматичне вирівнювання задньої осі Простота технічного обслуговування обприскувача Берту Раптор Для проведення поточного ремонту та періодичного обслуговування обприскувача Берту Раптор можна повністю зняти капот двигуна за допомогою ручного гідравлічного насоса.

Легкий доступ до різних вузлів: радіаторів, паливних фільтрів, повітряному фільтрам, повітряним фільтрам. Двигуни У гамі обприскувачів Берту Раптор пропонуються моделі з двигунами DEUTZ 217 і 244 к.с, відповідними екологічним нормам TIER 4F (AdBlue + протівосажевий фільтр) Так само пропонуються моделі Берту Раптор з двигунами DEUTZ 200 і 270 к.с що відповідають екологічним нормам TIER 3A Гідравлічно регульована ширина колії обприскувача Берту Раптор Передбачається кілька режимів роботи: - Автоматичний режим, дозволяє запрограмувати бажану ширину колії з автоматичним регулюванням, як тільки установка приводиться в рух. Оператор може за раніше запрограмувати 3 ширини колії: міні колія, ширина 1 і Ширн 2. - Ручний режим дозволяє здійснювати управління кожної віссю окремо.

Механізм регулювання ширини колії автоматично вирівнює колеса, як тільки вони доходять до обмежувача повороту. Кліренс Залежно від моделі кліренс становить від 1,05 до 1,80 м. Це дозволяє Вам у значній мірі скоротити пошкодження культур Особливе обладнання обприскувача Берту Раптор TWINLIFT дана особливість Берту на базі двухрамні системи дозволяє проводити обробку без втручання оператора як на голому грунті, так і на ділянках з високорослими культурами з висотою під штангою від 0,5 до 3 , 1м спрощений доступ до запуску установки завдяки знімній драбині.

Гідравлічно регульований кліренс, пропонований як опція на версії обприскувача Берту 4200 з центральним розташуванням кабіни, становить від 1,25 до 1,80 м. Це дозволяє використовувати максимальний проміжок в поле, при цьому максимально знизивши загальну висоту установки, щоб зменшити її габарити на дорозі. Пропонуємо до вашої уваги відгуки наших партнерів, про можливості обприскувачів Berthoud Raptor Демонстрація можливостей самохідного обприскувача Берту Раптор на демо поле компанії Полетехніка в м Пологи Щоб розширити свою товарну пропозицію дл \ точного землеробства Berthoud пропонує можливість встановити на наших обприскувачах систему Trimble яка доповнює вже випускаються пристрою для підтримки функції GPS і блок E-TECH. Вибір консолей управління CFX 750 - Сенсорний екран - Візуальне управління курсом - Зміна доз - Управління даними - Може онащаться в якості опції радіоприймачем Trimble RTK щоб приймати сигнали супутників ГЛОНАСС і тим самим збільшити час роботи. FMX - сенсорний екран 30,7 см - віртуальне управління курсом - два вбудованих серійних приймача GPS GLONASS - управління секціями - консоль FMX пропонується у версії TRK для виконання робіт, що вимагають високої точності. Коригувальні сигнали засновані на системі RTX - ексклюзив Trimble

 

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари