Мой Магазин
  • Трактор New Holland Т8.410 2016 рік
Новинка

Трактор New Holland Т8.410 2016 рік

Трактор New Holland Т8.410 2016 рік

0.00 грн.

Досвід попередника, повністю опрацьовані і виправлені помилки – все це втілено у новому тракторі NEW HOLLAND T8.410

Стислі терміни технологічних операцій, нестабільні погодні умови вимагають від трактора надможливостей! Недоліки трактора обертаються суттєвими втратами майбутнього врожаю. Серед головних недоліків

  • Виробник: New Holland
  • Код товару: New Holland Т8.410
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

Досвід попередника, повністю опрацьовані і виправлені помилки – все це втілено у новому тракторі NEW HOLLAND T8.410

Стислі терміни технологічних операцій, нестабільні погодні умови вимагають від трактора надможливостей! Недоліки трактора обертаються суттєвими втратами майбутнього врожаю. Серед головних недоліків більшості машин, які використовуються в господарстві:

  • Ривки, пробуксовки, брак потужності. Все це робить неможливою роботу  з дисковими знаряддями на мінімально необхідній швидкості від 12 км/год., якісна обробка плугом стає неможливою.
  • Нестаток потужності трактора, нестабільна, малопродуктивна гідравліка, нерівномірна робота вала відбору потужності безпосередньо зменшують  точність і рівномірність висіву.

 

Вищезазначених незручностей можливо уникнути! Компанія «Полетехніка» - офіційний дилер  NEW HOLLAND в Україні – представляє Т8.410

Переваги трактора NEW HOLLAND Т8.410:

- Швидка реакція трактора на зміну навантаження з новою системою керування потужністю (ЕРМ).

- Економічність і довговічність трактора завдяки зниженню частоти обертів двигуна при досягненні максимального крутного моменту.

- Максимальна якість роботи причіпного обладнання при більшому прирості потужності за рахунок нового турбонагнітача зі змінною геометрією.

- Підвищена ефективність та ресурс двигуна за відсутності небажаного нагрівання повітря завдяки перенесенню повітряного фільтра від глушника на інший бік трактора.

- Надійність привода системи охолодження забезпечує нова конструкція натяжного механізму в приводі вентилятора.

- Максимальна захищеність паливного бака від пошкоджень при високій температурі за рахунок його розташування окремо від глушника.

- Збільшена ємність бака – більш тривала робота без дозаправки.

Не вірите своїм очам? Зверніться до менеджера у Вашому регіоні і він більш детально розповість про всі переваги і характерні особливості трактора NEW HOLLAND Т8.410!

***
Рік випуску 2016
Напрацювання -3999м.ч.
Ціна -123 000 $

 

Написати відгук

Рейтинг: