Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)

stoll

stoll

ІННОВАЦІЙНІ ФРОНТАЛЬНІ НАВАНТАЖУВАЧІ STOLL ДЛЯ ТРАКТОРІВ БУДЬ ЯКОЇ ПОТУЖНОСТІ.

Професійні фронтальні навантажувачі STOLL полегшують аграріям щоденну працю аграріям широко розташовані опори всіх точок обертання зі спеціальними втулками витримують навіть найжорсткіші вимоги. Легкодоступні зовні місця мастил полегшують техобслуговування. Гідроприводи захищені і росташовані під балками стріли навантажувача що забезбечує хороший огляд робочого органу і навантажувального матеріалу. 

Стріла навантажувача STOLL із високоміцної дрібнозернистої сталі не тільки знижує вагу, але і покращує огляд. 
Z-кінематика для найкращого огляду з кабіни трактора. Низька, овальна розташована далеко попереду поперечина  гарантує максимальний огляд. 

Паркувальні стійки STOLL регулюются індивідуально. Для роботи з ними не потрібен додатковий інструмент, а в складенному положенні вони щільно прилягають до стріли навантажувача. Напрямні з кованої сталі забеспечують неперевершену стабільність та стійкість.

Фіксація робочіх органів здійснюється автоматично або за бажанням єлектрогідравлічно.

Фронтальні навантажувачі для професіоналів: 
Механічний паралелограм із Z-кинематикой, функцією дозачерпиванія, швидка вигрузка і функція повернення робочого органу у горизонтальне положення (RTL) - це тільки тільки деякі із головних особливостей фронтальних навантажувачів STOLL Profi Line. До цього можна додати чудовий огляд, який створюється завдяки розташованим всередені стріли верхнім тягам параллелограмма.

Безпечно сховані усередені стрели гідравлічні труби забеспечують ще більш покращений огляд. Кожен сантіметр навантажувача і відображає високу якість.
Фронтальні навантажувачі FZ / FS від компанії STOLL для тракторів потужністю від 50 до більш ніж 300к.сил поєднують у собі усі якості: 
найвища вантажопідйомність, безпрецідентна стабільність, висока продуктивність навантаження і сучасний дізайн у один інноваційний концепт.

Сховані гідравлічні трубопроводи. Капоти тракторів стають все ширше тому невелика відстань між капотом і рухомою рамою стає все більш критичною.

Фірма STOLL має спеціальне рішення цієї проблеми - прокладка металевих трубопроводів у захищеній зоні стрілою рамою навантажувача.

Швидше і зручшніше навантажувати - Функція автоматичного повернення робочого органу крану у горизонтальне положення (RTL) і функція дозачерпування збільшують продуктивність навантажувальних робіт. 

STOLL - Завжди повний ковш 

Раніше на фронтальних навантажувачах з механічною системою паралелограма його неможна було відключити, це автоматично призводило до втрат через розсипання і недостатнє наповненя ковшу. У навантажувачах серії Profi Line, завдяки використанню вільного ходу поршня у 63мм, реалізована функція дозачерпуваня. Ковш можна додатково зачерпнути ще на 24° на першому метрі підйому стріли і тоді загальний кут зачерпивання склав 69°.Завдяки цьому груз при підйомі залишається у ковші.

Позитивний ефект: відсутні втрати, ковш завжди залишаєтся повним і таким чином збільшується продуктивність навантаження. Це переваги які Ви швидко оцінете на практиці і більше не захочете їх втрачати. Завдяки функції дозачерпиванія втрати вантажу через розсипання зводяться практично до нуля

Великий асортимент якісних і швидкозмінних рам. 
Проста і зручна зміна робочих органів на протязі всього 30 секунд.

Керування за бажанням. Важіль управління, відповідний для будь-яких умов використання і для будь-яких тракторів


Навантажувачі