Якісне зберігання насіння

  • Якісне зберігання насіння

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА — це високоякісний агросервіс для вашого господарства. Напрямок Агротехнології в нашій компанія слідкує за зберіганням та реалізацією сертифікованого насіння Limagrain та Syngenta.
Для максимально якісного зберігання насіння, що відповідає усім нормам, ми маємо склади, що покривають всю територію України: Полтава, Пологи ( Запорізька обл.) та Миколаїв.
Для мінімізації втрат склади були обладнані системами охолодження, загальна площа яких становить 2000 м.кв.
Зберігання насіння в літній період відбувається відповідно по всім вимогам, що заявлені виробниками насіння, а саме підтримується температура +12 С, і вологість 60-65%.
Останнім, але не менш важливим кроком до високоякісного зберігання насіння, є регулярний контроль польових показників насіння. Кожні 4 місяці для соняшника і 1 раз в рік для кукурудзи проводиться відбір проб агрономами-інспекторами Державного Центру сертифікації с / г продукції. Метою проведення лабораторних досліджень схожості і енергії проростання.
Партії насіння, що не пройшли сертифікацію, вилучаються із реалізації, і утилізуються згідно з чинним законодавством України.

Співпрацюючи з компанією ПОЛЕТЕХНІКА ви захищаєте себе від неякісного посівного матеріалу та підробок.

Дізнавайтеся ціни на насіння та ЗЗР прямо зараз за посиланням

 

 

Відеоогляд наших складів на Youtube каналі Полетехніка:

https://youtu.be/jfWoar44pOw

 


Гарних посівів та врожаїв!

З любов’ю, компанія ПОЛЕТЕХНІКА.