Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)

Вітання з Новим роком 2020

  •  Вітання з Новим роком 2020

⭐ Шановні друзі. Закінчується 2019 рік, і настала пора підбити найважливіші підсумки та поздоровити одне одного щирими вітаннями =)

⭐ Ми дуже тішемося з того, що вся команда компанії Полетехніка працювала дуже плідно, ми підтримували одне одного, ми розвивалися, та досягали нових висот. Полетехнніка стала першою кампанією яка успішно реалізувала навантажувачі Merlo на українському ринку. Також у цьому році ми представили наших нових партнерів: Бренд ⭐Stara, який випускає інноваційні самохідні обприскувачі. 

Ці машини, завдяки запатентованому центральному розташуванню штанги, не мають аналогів у світі, та на 58% більш ефективніші за конкурентів.

✅ Логічним підсумком цього плідного року стало отримання почесного звання: "Лідер галузі 2019" ⭐⭐⭐ у національному Бізнес рейтингу.
✅ Тому співпрацюючи з Полетехнікою ви обираєте надійного та визнаного партнера, для розвитку свого агробізнесу.

⭐Шановні друзі та партнери, минають останні дні 2019 року. Ми хочемо привітати усіх зі святами. Полетехніка бажає вам нових цілей, та нових досягнень, міцного здоров’я вам та вашим близьким людям, адже затишок та спокій у родині завжди є важливою складовою особистого успіху.

⭐ Яскравих та незабутніх вражень бажаємо усім у новорічні свята!

З любов’ю, компанія ПОЛЕТЕХНІКА