Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)

ПОЛЕТЕХНІКА: від блискучих результатів до нових цілей

  • ПОЛЕТЕХНІКА: від блискучих результатів до нових цілей

Наші результати - наша гордість!
Так, серед господарських товариств України, за результатами загальнодержавного ранжування суб'єктів, господарювання за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарі, робіт, послуг» компанія ПОЛЕТЕХНІКА отримала ЗОЛОТО РЕЙТИНГУ № 1!
Таким чином, нашому підприємству присуджується звання "Лідер року 2018". Це не тільки наше досягнення, а й досягнення наших клієнтів та партнерів. Висловлюємо Вам окрему подяку за особистий внесок в загальний успіх і відмінну спільну роботу. 

Нові плани
Ми впевнені, підведення підсумків - одна із заходів зворотного зв'язку, необхідна для ефективної роботи співробітників і колективу в цілому. Це не просто фіксація результатів - це демонстрація з боку керівництва розуміння важливості роботи співробітників, вкладу кожної людини в спільну справу, цінність особистості та командної роботи.
У 2019 компанія ПОЛЕТЕХНІКА планує дотримуватися обраного курсу - пропонувати своїм клієнтам тільки потрібні, перевірені та якісні продукти, постійно вдосконалюючи свої навчальні програми й рівень сервісу.


НАША ІСТОРІЯ
✔ Вже протягом 12 років ми ЗАБЕЗПЕЧУЄМО українських сільгоспвиробників комплексними рішеннями для ефективного виробництва сільгосппродукції.
✔ Компанія ПОЛЕТЕХНІКА спеціалізується на вивченні, випробуванні та впровадженні в українських умовах кращих світових розробок у сфері сільського господарства, сприяє розвитку аграрного сектора України, підвищує показники врожайності. Таким чином забезпечує продовольством світову спільноту.
✔ Компанія ПОЛЕТЕХНІКА охоплює понад 80% території України.
✔ Ми раді відзначити, що ці роки ознаменувалися успішними проектами, з міжнародного партнерства, з такими компаніями як: HORSCH Maschinen GmbH, Німеччина, однією з найбільших світових виробників сільськогосподарської техніки Kverneland Group, New Holland Agriculture, італійською компанією Merlo - світовим лідером телескопічних машин та інші.

Дивитися відео на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=VQBX87mYJEg&feature=youtu.be&list=PLOUyF92F-jYLER_2w7mxwXBj4maTk2KiU