Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)

Випробування Horsch Joker RТ, Pronto NT і Tiger MT у реальних умовах півдня України

  • Випробування Horsch Joker RТ, Pronto NT і Tiger MT у реальних умовах півдня України

Шановні друзі, хочемо ознайомити вас із результатами виробничих випробувань техніки Horsch Joker RТ, Pronto NT і Tiger MT.

На полях сільгосппідприємства ТОВ СП "НІБУЛОН". Ця компанія обробляє 82 тис. га земель сільгосппризначення в 12 областях України. Якість вирощеної продукції відповідає найсуворішим вимогам як українських, так і зарубіжних споживачів. 90 % від загального валу виробленої зернової продукції традиційно складає високоякісне продовольче зерно.
Підприємство успішно співпрацює із всесвітньовідомими американськими, європейськими та іншими виробниками сільгосппродукції, техніки та засобів захисту рослин.

Чотири випуски наших  щоденників будуть присвячені техніці Хорш у сільгосппідприємстві ТОВ СП «НІБУЛОН». Спікерами будуть:

1. Терещенко Олександр Костянтинович — регіональний директор з сільськогосподарського виробництва ТОВ СП «НІБУЛОН».

2. Роман Борисович Кузьмін — начальник інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН».

3. Директор Прибужанівської філії сільгосппідприємства ТОВ СП "НІБУЛОН" - Піроженко Олександр Вікторович.

Слідкуйте за нашим щоденником, буде цікаво ;)

Мета проведення виробничих випробувань — показати можливості даного комплекту техніки Horsch в найбільш посушливих умовах півдня України.
Представники сільгосппідприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» пересвідчилися, що ця техніка працює з мінімальними витратами і з максимальною продуктивністю. При цьому, максимально зберегти вологу і в максимально складних умовах відзначити надійність техніки.

Комплект Horsch Joker RТ, Horsch Pronto NT і Horsch Tiger MT - разом, дають можливість працювати в будь-яких умовах, з високою продуктивністю, і кращими показниками виконання технологічних операцій (практично будь-яких поставлених завдань). Техніка Хорш дає можливість отримати максимальний економічний ефект, при роботі в найважчих умовах, завдяки мінімізації витрат без втрати якості виконання операцій, що особливо актуально при боротьбі за кожен кілограм врожаю в екстремально посушливих умовах.

Horsch Joker RТ, Horsch Pronto NT і Horsch Tiger MТ - оптимальний і найкращий на сьогоднішній день набір техніки для отримання максимальної прибутковості в найважчих умовах.

Отже, дивіться перше промо відео та слідкуйте за нашим Youtube каналом.
https://www.youtube.com/watch?v=q9DqDkqsSGQ

 

З любов’ю, компанія ПОЛЕТЕХНІКА.