Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)

День Поля з компанією «Сингента»

  • День Поля з компанією «Сингента»

Нові горизонти врожаю!
Новинки в засобах захисту рослин для аграріїв, наче ковток води у спеку. Без них господарник сьогодні просто не виживе, адже залишиться за бортом тих, хто застосовує найновіші розробки. 
Один із світових лідерів в галузі селекції та захисту сільгоспкультур, компанія «Сингента» ділится з аграріями своїми винаходами.
На цей раз фермерів ознайомили з ОСНОВНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ГИБРИДІВ компанії "Сингента", вони наочно побачили і поторкали руками повноцінно сформовані качани, їх кількість на рослині, будова на зламі, форму, виповненість і зрілість зерна.
Йшла жвава, цікава бесіда за технологією кукурудзи, методах боротьби з бур'янами, шкідниками, хворобами. Фахівці "Сингента" відповідали на всі питання, що цікавлять фермерів, ділилися своїм багаторічним досвідом не тільки за технологією догляду, а й про те, як якісно і своєчасно застосовувати різні види добрив, засоби захисту рослин, яку краще використовувати техніку, обприскують обладнання та багато іншого.
Відомий міжнародний експерт з Іспанії, глобальний менеджер з розвитку олійних культур компанії «Сингента» Луїз Карлос Алонсо по питаннями вирощування соняшнику розповів, як отримувати високі врожаї соняшнику й мати з цього максимальний прибуток. Він опікується понад 30 років, отож, можна сказати, що знає про цю культуру все. 

Демонстрація техніки 
Під час демонстрації роботи техніки в польових умовах відвідувачі оцінили переваги  популярних моделей тракторів, комбайнів та навантажувачів таких брендів, як Trimble, HORSCH, Berthoud, New Holland, Kverneland, Merlo. Ця техніка забезпечує необхідну потужність для виконання повного циклу сільськогосподарських робіт – починаючи з основного обробітку ґрунту, культивації, посіву та закінчуючи виконанням транспортних робіт.
Велике зацікавлення викликав навантажувач Merlo - перший телескопічний навантажувач, призначений для сільського господарства, оснащений сертифікацією для буксирування причепів на дорозі зі швидкістю 40 км/ ч.

ПОЛЕТЕХНІКА щиро дякує всім гостям і партнерам Дня поля за проявлений інтерес, а компанії «Сингента» за всебічну допомогу і сприяння в організації заходу.