Kverneland

Kverneland

KVERNELAND GROUP: ВІД ПРОВІНЦІЙНОЇ КОВАЛЬНІ ДО МІЖНАРОДНОГО КОНЦЕРНУ

Kverneland Group — один з найбільших світових виробників сільськогосподарської техніки. Асортимент обладнання, що випускається, включає широку лінійку ґрунтообробних і посівних аґрегатів, збиральної і кормозаготівельної техніки, а також машин для внесення добрив і догляду за посівами. 

З 1990-х років Kverneland Group – один з найбільших в світі виробників сільгосптехніки.  На сьогодні її представництва розташовані в 19 країнах, а експорт техніки здійснюється в 60 держав через дилерську мережу. В активах компанії знаходиться понад 15 підприємств, розташованих в Норвегії, Німеччині, Голландії, Данії, Італії, Франції, Росії і Китаї. 

На рахунку виробника велика кількість патентів і винаходів: випуск плуга з ресорним захистом, виробництво першої в світі пневматичної сівалки, розробка плугу з системою Packomat, який дає змогу орати і здійснювати передпосівну підготовку за один прохід – це те, без чого неможливо сьогодні уявити галузь. Особлива гордість компанії – технологія виробництва плугів, які визнано у всьому світі найлегшими і міцними. Починаючи з 1962 р. вже 60 чемпіонів світу з оранки обрали плуг Kverneland для досягнення найкращих результатів на професійних міжнародних змаганнях.
В даний час концерн є єдиним виробником причіпної техніки, котрий самостійно розробляє електроніку для своїх машин.


Знаряддя для обробки ґрунту