Мой Магазин

Категория 1

Посів сівалкою HORSCH Maestro від Полетехніка
Згідно звіту незалежної організації з моніторингу якості роботи сівалок точного висіву, абсолютним лідером по точності і якості загортання насіння стала техніка Maestro 24SW виробництва HORSCH (змагання проводилися в рамках заходу організованим УКАБ).
Навантажувач Merlo з Horsch Tiger та Berthoud Tracker
Merlo завжди був і залишається синонімом передової технології в сфері виробництва телескопічних навантажувачів. Multifarmer названий віхою сільськогосподарського машинобудування.
ТОП-продажу! Телескопічний навантажувач MERLO ROTO 38.16 з поворотною стрілою
Телескопічний навантажувач MERLO ROTO 38.16 з поворотною стрілою оснащений інтегрованою системою управління MERLO - MERlin, яка створена для комп'ютеризованого контролю всіх функцій машини. Традиційна панель управління замінена рідкокристалічним дисплеєм, що забезпечує оператора всією необхідною інформацією.
АКЦІЯ! ПОЛЕТЕХНІКА пропонує вигідні умови! Тільки до 7 вересня!
День Поля з компанією «Сингента»
7 серпня на полях ТОВ "Агродім" в Запорізькій області, м. Гуляйполе українські аграрії отримали унікальну можливість обговорити новинки сезону в області захисту рослин і технології обробітку польових культур, а також задати питання технічним експертам «Сингента».
30 серпня - Київ, Конференция з Trimble
Практична частина по точному землеробству Trimble та демонстрація техніки у роботі від компанії Полетехніка.
Полетехніка ділиться корисними кейсами
Розвиток компанії неможливо без навчання та розвитку персоналу. У співробітників важливо розвивати як гнучкі, так і тверді навички та інформувати про новинки.
16 серпня - Харьков,“АгроПлатформа Лимагрейн”
Це місце відкритого діалогу між фермерами та виробником. Новій формат та нові можливості для ведення агробізнесу.
Як пройшов АГРОФОРУМ 2018 - комплекс інновацій для агросфери?
Компанія ПОЛЕТЕХНІКА вперше організувала спеціалізований Агрофорум, присвячений втіленню високих технологій в аграрну галузь – для оптимізації її роботи, підвищенню точності операцій, інформаційної безпеки, якості агрономічного моніторингу та аналізу і багато іншого.
Компанія ПОЛЕТЕХНІКА отримала нагороду кращого дилера України 2017 року
Компанія ПОЛЕТЕХНІКА отримала нагороду кращого дилера України 2017 року
Сторінка из 13
Наступна