Мой Магазин

Категория 1

ПОЛЕТЕХНІКА: від блискучих результатів до нових цілей
Напередодні новорічних свят компанія ПОЛЕТЕХНІКА традиційно підвела річні підсумки та озвучила свої основні досягнення. У році, що минає 2018 році всі напрямки в компанії показали відмінні фінансові результати й забезпечили виконання стратегічних планів більш ніж на 120%. Розширення обсягів чинних проектів та зростання клієнтської бази дозволили компанії не тільки зберегти 100% робочих місць, а й розширити штат співробітників більш ніж на 25%. А також в цьому році ми побили всі рекорди: серед господарських товариств України, ПОЛЕТЕХНІКА зайняла перше місце по продажах техніки! І це є рекорд в історії компанії.
ПОЛЕТЕХНІКА відкрила ексклюзивний Сервісний Центр Trimble в Україні
Минулого тижня компанія ПОЛЕТЕХНІКА офіційно відкрила Сервісний Центр по ремонту обладнання Trimble. Новий Сервісний Центр запропонує українським аграріям послуги якісного ремонту будь-якого обладнання Trimble та CNH по всій території України. Тепер і в нашій країні з'явився фірмовий Сервісний Центр з ремонтною зоною й складом запчастин.
Шановні партнери, з Днем Нарождення!!!
Нехай Ваші замовники завжди залишаються задоволеними і повертаються знову і знову!
Посів сівалкою HORSCH Maestro від Полетехніка
Згідно звіту незалежної організації з моніторингу якості роботи сівалок точного висіву, абсолютним лідером по точності і якості загортання насіння стала техніка Maestro 24SW виробництва HORSCH (змагання проводилися в рамках заходу організованим УКАБ).
Навантажувач Merlo з Horsch Tiger та Berthoud Tracker
Merlo завжди був і залишається синонімом передової технології в сфері виробництва телескопічних навантажувачів. Multifarmer названий віхою сільськогосподарського машинобудування.
ТОП-продажу! Телескопічний навантажувач MERLO ROTO 38.16 з поворотною стрілою
Телескопічний навантажувач MERLO ROTO 38.16 з поворотною стрілою оснащений інтегрованою системою управління MERLO - MERlin, яка створена для комп'ютеризованого контролю всіх функцій машини. Традиційна панель управління замінена рідкокристалічним дисплеєм, що забезпечує оператора всією необхідною інформацією.
АКЦІЯ! ПОЛЕТЕХНІКА пропонує вигідні умови! Тільки до 7 вересня!
День Поля з компанією «Сингента»
7 серпня на полях ТОВ "Агродім" в Запорізькій області, м. Гуляйполе українські аграрії отримали унікальну можливість обговорити новинки сезону в області захисту рослин і технології обробітку польових культур, а також задати питання технічним експертам «Сингента».
30 серпня - Київ, Конференция з Trimble
Практична частина по точному землеробству Trimble та демонстрація техніки у роботі від компанії Полетехніка.
Полетехніка ділиться корисними кейсами
Розвиток компанії неможливо без навчання та розвитку персоналу. У співробітників важливо розвивати як гнучкі, так і тверді навички та інформувати про новинки.
Сторінка из 13
Наступна