Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
  • Трактор New Holland T 7060
    Трактор New Holland T 7060 Трактор New Holland T 7060 Трактор New Holland T 7060 Трактор New Holland T 7060
Новинка

Трактор New Holland T7060

0.00 грн.
  • Виробник: New Holland
  • Код товару: New Holland T7060
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

Компанія New Holland створила модельний ряд тракторів, які ідеально пристосовані до потреб сільського господарства. Вони легше, але потужніше своїх попередників, але, при цьому, маневреннее та економічніше. Висока потужність трактора - 215 л.с. (щодо своєї маси меньш 7 тон) і додаткове використання форсованого наддуву, дозволяє розвивати потужність до 240 л.с.

Ергономічна система управління коробкою передач. Конкуруючі моделі тракторів, як правило, оснащені напівавтоматичними системами силового перемикання передач, кожне спрацювання яких призводить до відчутної втрати потужності. На відміну від них трансмісія Т7060 повністю автоматизована, що дозволяє не переривати роботи при перемиканні між швидкостями у всьому діапазоні від 1,5 до 50 км / год. Продуктивність гідравліки на цих тракторах становить 187 або 217 л. за хвилину. Система управління тягою Terralock може відключити блокування диференціала, а потім і повний привід, що дає можливість здійснювати розвороти на мінімальній площі з мінімальним пошкодженням ґрунту.

Програмований перемикач човникового типу дозволяє оператору швидко і плавно здійснювати перемикання між передніми та задніми передачами. Двигун трактора оснащений фільтром, ресурс якого до заміни становить 600 мотогодин. Це економія часу та коштів. Удосконалена система охолодження допомагає забезпечити жорсткий контроль над температурою двигуна, гідравлічної системи і трансмісії навіть в найспикотніших робочих умовах. Для підтримки оптимальної температури при експлуатації тракторів Т7060 застосовується динамічна схема циркуляції рідини. Каталог New Holland

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари