• Дисплей-курсовказівник СFX-750 Lite
Новинка

Дисплей-курсовказівник СFX-750 Lite

0.00 грн.
  • Виробник: Trimble
  • Код товару: СFX-750 Lite

Написати нам Дізнатися ціну

Краще застосування: обприскування, посів, StripTill. Основні характеристики: Точність - до 2 см (опціонально); в перший рік безкоштовно надається підписка на сигнал Range Point RTX (10-15 см від проходу до проходу). 18 см. Сенсорний екран; 27 світлодіодних індикаторів відхилення від маршруту; відеовихід для 2-х камер. Можливості: Функція ручного управління (7 шаблонів руху). Дозволяє запам'ятовувати, заміряти, картировати, автовизначати поля. У штатному виконанні відкритий доступ до системи ГЛОНАСС і GPS.

Додаткові можливості (доступні опціонально): Функція Autopilot; EZ-Pilot; AP EMD; Field-IQ (Контроль норми внесення до 2-х продуктів; Автоматичне відікмнення секцій); Контроль висоти штанги; Робота з картами-завданнями (диф.внесення речовин); Бездротова передача даних. Сигнали / поправки: EGNOS, Omnistar, RTX, RTK.

Комплектація: Набір кріплень; кабелі; двочастотна антена AG-25; інструкція (рос.); диск з ПО FarmWorks View для перегляду карт полів в офісі. * При активації функцій Автоматичного Водіння та Управління Внесенням Матеріалів обидва дисплеї CFX-750 і CFX-750 lite будуть володіти однаковою функціональністю.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари