Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
  • Трактор New Holland T8.410
Новинка

Трактор New Holland T8.410

0.00 грн.
  • Виробник: New Holland
  • Код товару: New Holland T8.410
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

Скорочення термінів технологічних операцій обробки грунту і висіву культур, підвищені вимоги до точності виконання даних операцій при нестабільних погодних умовах пред ;являють до тракторів все більш жорсткі вимоги, невідповідність яким може привести до істотних втрат майбутнього врожаю. З новим трактором New Holland ви гарантовано виконайте всі польові роботи в необхідні агрономічні терміни.

Найбільш ефективна робота з усім спектром грунтообробного і посівного обладнання для даного класу тракторів забезпечується за рахунок потужного і економічного двигуна FPT Cursor 9 (409 к.с.). Зведення до мінімуму ривків і пробуксування при виконанні технологічних операцій за допомогою системи управління швидкістю. Забезпечення стабільності роботи причіпного обладнання при змінах навантаження за рахунок системи приросту потужності.

Збереження ресурсу і економія палива за допомогою системи управління перемиканням передач трансмісії. Краща стійкість і маневреність за рахунок найдовшою в класі колісної бази 3,45 м. Простота обслуговування і ремонтопридатність. Каталог New Holland

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари