Магазин Полетехніка (замовлення з корпоративного сайту)
  • Трактор New Holland T6090
    Трактор New Holland T6090 Трактор New Holland T6090 Трактор New Holland T6090 Трактор New Holland T6090 Трактор New Holland T6090 Трактор New Holland T6090
Новинка

Трактор New Holland T6090

0.00 грн.
  • Виробник: New Holland
  • Код товару: New Holland T6090
  • Акція На складі

Дізнатися ціну

Шукаєте трактор з найбільш ефективним співвідношенням маси до потужності? Трактори Т6090 відрізняються малою масою і винятково високими характеристиками потужності. Але це ще не все. Варто взяти до уваги неперевершену маневреність, чудову кругову оглядовість із кабіни та простоту управління. Вам потрібна машина, на яку можна покласти найширший спектр завдань?

Високоефективний ВВП і широкий діапазон передач дозволять швидко та бездоганно виконувати найрізноманітніші роботи. А тепер додайте до перелічених можливостей простоту, швидкість і безпеку використання трактора для перевезення вантажів у господарстві. Хіба ж це не аргумент на користь універсальності? Трактор Т6090 Задовольнить всі ваши вимоги!

Трактор Т6090 компанії New Holland створювався з урахуванням потреб найрізноманітніших клієнтів. їхня гідравлічна система з продуктивністю до 113 літрів масла на хвилину забезпечує роботу навіть найпотужнішого гідравлічного обладнання. Бажаєте більшого? Наприклад, навісну систему вантажопідйомністю до 7864 кг? Можливо, для вас принциповою є безперешкодна видимість фронтального навантажувача, навіть коли він піднятий на максимальну висоту? Серед машин, оснащених двигунами потужністю до 178 к.с. з системою збільшення потужності, ви, поза жодним сумнівом, зможете підібрати собі машину, що відповідає всім особливостям вашої роботи.

Написати відгук

Рейтинг:

Рекомендовані товари