Мой Магазин

Berthoud

Berthoud

ФРАНЦУЗЬКА КОМПАНІЯ BERTHOUD – СВІТОВИЙ ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА СИСТЕМ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ОБРОБКИ ҐРУНТУ.

Вже понад 100 років компанія Berthoud веде наукові дослідження, щоб запропонувати своїм клієнтам найточніші і найнадійніші обприскувачі. Лінійка обприскувачів Berthoud здатна забезпечити виробництво всього спектру операцій з хімічної боротьбі зі шкідниками і бур’яном. Незалежно від типу ґрунту, вирощуваних культур і бюджетних можливостей машини Berthoud стануть для вас найкращім рішенням.

Кожна машина, створена в компанії – це результат інженерних розробок провідних французьких спеціалістів. Фахівці компанії Berthoud використовують як перевірені роками, так і передові технології, щоб створювати продукцію, яка відповідає найвищім міжнародним нормам. Головним критерієм в розробці продукції є принцип концепції Стійкого Розвитку, піклування про екологічну безпеку створеної техніки і якість отриманих після обробки продуктів харчування.

Починаючи з 1987 року, коли компанія стала частиною групи Exel Industries, об’єм продажів техніки росте з року в рік. Сьогодні він вже перевищує 55 мільйонів, з котрих 40% складає експорт.


Обприскувачі причіпні

Обприскувачі самохідні

Техніка

Техніка б/в