Berthoud

Berthoud

ФРАНЦУЗЬКА КОМПАНІЯ BERTHOUD – СВІТОВИЙ ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА СИСТЕМ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ОБРОБКИ ҐРУНТУ.

BERTHOUD

У 1895 р. в невеликому містечку Белльвілль (округ Рона-Альпи, регіон Бургундія) Поль Берту  організував промислове виробництво ранцевих обприскувачів для обробки виноградників. Так було покладено початок компанії BERTHOUD Agricole.

Починаючи з 70-х років BERTHOUD стає лідером французького ринку та залишається їм досі! До цього моменту BERTHOUD виробляє вже 250 різних моделей обприскувачів, має 400 агентів у Франції, а також розвиває свою діяльність за межами Франції (100 іноземних дистриб'юторських компаній).

Сьогодні французька компанія BERTHOUD - заслужений експерт і світовий лідер виробництва техніки й обладнання для захисту рослин. Вже понад 120 років компанія розвивається тільки в цьому напрямку, розробляючи та впроваджуючи унікальні рішення виключно в цій області виробництва сільськогосподарської техніки.

В Україні BERTHOUD представлена ​​з 2005 року. Багато в чому завдяки співпраці з Компанією ПОЛЕТЕХНІКА відбувається зростання та розвиток Берту та виведення українського ринку на найбільш пріоритетні позиції для заводу (з 2017 року понад чверть загального виробництва Берту - для України!)

У 2018 році спільно з Компанією ПОЛЕТЕХНІКА завод BERTHOUD почав розробку та тестування принципово нового самохідного обприскувача для українських умов.

  • BERTHOUD має велику кількість патентів - не менше 3 патентів на кожній моделі.

Більш детально ознайомитися з продукцією Ви можете, зателефонувавши на гарячу лінію 098-931-31-31; 066-931-31-31 або купуйте зараз ОН-лайн

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА працює для Вас!


Обприскувачі причіпні

Обприскувачі самохідні